хранене през нощта

  • 529
  • 11
денис е на 1г. и 5 мес. и още яде през нощта (кисело мляко).Как да го отуча?
Виж целия пост
# 1
И Симеон яде - ама не винаги. Щом иска давам.
Ако искаш пробвай за го замениш с водичка
Виж целия пост
# 2
Ако искаш пробвай за го замениш с водичка.
или го остави,щом е гладник Hug
Виж целия пост
# 3
странно доста е големичък за това нощно хранене, но не съм чак такава компетенция, всичко е индивидуално....моето се събужда понякога и давам вода, изпива по 200мл понякога когато го мъче някое зъбче
Виж целия пост
# 4
Ванко е на 2 г и 7 месеца и винаги до леглото има шише с кисело мляко. Напоследък го изпива преди да заспи, но често вечер като се пробуди за водичка си търси и млякото. Щом иска  - давай.
Виж целия пост
# 5
И Калоян (1г.и 8м.) яде през ноща , но при нас не минава номера с водата -реве и си иска млякото , така , че си му го давам!
Виж целия пост
# 6
Остави го, сам ще се отучи, когато вече няма нужда от това хранене, сам ще спре.
Виж целия пост
# 7
Пробвала съм и аз с бода,но реве и за да спре му давам пак млякото.
Виж целия пост
# 8
Давай му щом иска - големия ми син до две години мляскаше нощем кис. мляко. Че даже и с бисквити предпочиташе магарето.....
Виж целия пост
# 9
Остави го- щом има нужда нека яде и през ноща.
На приятелката ми детето до 4г. все пиеше мляко с бисквити вечер и през ноща
Виж целия пост
# 10
Аз отучих дъщеричката си още във втория й месец от кърмата. Т.е. оттогава насам не е искала да се храни през нощта, а сега е на година и пет месеца. Но детето на кумовете ми беше така - дори до по-голямо ядеше кисело млеко през нощта. Как го отучиха те - ами вместо млеко започнаха да му дават по малко компот когато искаше да яде през нощта. И така малко по малко мина на вода, ако въобще се събуди за това. Опитай така - с някакъв заместител и после вода. А след време може би ще спре да се събужда през нощта.
Виж целия пост
# 11
Според мен,, щом се буди за храна, няма да мине номера с водата...
Дъщеря ми още се сеща да посуква нощем, не е правило, но се случва. Опитах се да и давам вода, не мина номера. Сега и аз спя спокойно и тя...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия