Обличате ли потници на децата?

  • 10 266
  • 201

Анкета

Обличате ли потници?

Опции:

Обличате ли потници на децата?
Нямам предвид тези, които още носят памперси, защото те са с бодита обикновено.
И ако не - какво друго слагате под блузите им в студените дни?
Моля да не ми местите темата за сега в "Нашите деца" Praynig
Виж целия пост
# 1
Да, обличам.
Виж целия пост
# 2
На голямия слагам защото все бяга и се изпотява много.
Вечер също под тънката пижама има потник, защото обикновенно спи отвит.
Виж целия пост
# 3
Може би от средата на септември й слагам потник под блузката, вкъщи е само по потник. Вечер - само с пижамка.
Виж целия пост
# 4
Моля да не ми местите темата за сега в "Нашите деца" Praynig
Защо да не се мести. Ми тя си е точно за там - за раздела "нашите деца" И какво значи "за сега" след колко време да я преместят - след половин час, след 3 часа...
Виж целия пост
# 5
Борис, защото така моля Wink
Виж целия пост
# 6
Обличам им естествено.
Виж целия пост
# 7
Слагам да, с изключение на лятото, през другите сезони носи потник и слипче.
Виж целия пост
# 8
Да. От един месец насам винаги е с потниче от долу, дори и в къщи. По-скпокойна съм, кръста му не е гол.  Wink
Виж целия пост
# 9
Аз още не.Много е топло.
Виж целия пост
# 10
да, или потник, или тениска
Виж целия пост
# 11
В студените дни му слагам памучни блузки с дълъг ръкав ..като камизолите, но за по- големи ... шарени потници и тениски му обличам лятото и понякога вместо горнище на пижамата
Виж целия пост
# 12
Не слагам .Ако е студено ,обличам тънка блузка с дълъг ръкав и след това друга блуза .Не обичам потници  Crazy
Виж целия пост
# 13
Да, слагам.
Виж целия пост
# 14
Като излизаме навън и обличам потниче, ама такова - не бельо, а дрешка и така - само по него. Защото в Плевен още е топло и като си играе и тича и е най-добре така. Вкъщи е северен апартамент и е много студено, обличам и потниче и отгоре някаква памучна блузка с дълъг ръкав. Не я навличам. Тя обича да и е ххладно, не търпи да и е топло и често и въкщи се събува боса или по потник, а аз съм с вълнена жилетка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия