Оф, пак за цикъла след раждане

  • 903
  • 13
Здравейте, прерових за предни теми по сходна тематика, но не попаднах на случай като моя - за това си позволявам нова тема с конкретен въпрос. Родих със секцио, лохиите ми продължиха нормално време след което имах неколкократно кървене от една раничка ( установено след лекарски прегледи, правих и серия изследвания по темата и предстои да бъде изгорена, но чакахме възстановяването на цикъла).
Преди 10 дни ми дойде - вече приличаше на истински цикъл с малко по-кратка продължителност от преди: 4-5 дни и приключи миналата сряда.
Днес обаче отново прокървих  Shocked Не знам дали е цикъл (или пак от раничката  Sick ), но се чувствам като в цикъл.
Наясно съм, че има период на регулиране след раждането, прочетох за по-дълги интервали между цикъла, за прескочени месеци, но за такава честота като моята не намерих инфо.
Има ли други мами, които кърмят и на които да им е идвало на толкова кратки интервали, докато се регулира? При мен - 1 седмица разлика Crazy
Виж целия пост
# 1
Най-добре пак се консултирай с лекар Peace
Виж целия пост
# 2
 И на мен ми дойде с такъв малък интервал,гинеколога ми каз,че е по-скоро нормално.След това ми дойде чак наскоро,около 10 месеца и половина след раждането.Бях на прегледи и всичко е о.к.
Виж целия пост
# 3
 минаха два месеца от раждането /нормално/ в началото лохите бяха по силни,към 40 ден намаляха и аз реших ,че съм се изчистила, но не -продължава да ми цапа по малко ,незнам какво става,а не съм ходила все още на лекар/ д-рката която ме изражда каза да отида на 3-тия месец/
Виж целия пост
# 4
pokahontas, много са 3 месеца след раждането - обикновено прегледът се прави на 6 седмици - върви, независимо какво ти е казала!  Naughty Аз успях да намеря моята докторица и утре ще вървя да видя при мен какво е, че в чудо се видях вече и не разбирам - цикъл ли е или кърви прословутата раничка... Като гледам колко малко отговори имам на въпроса, май не се случва често такава работа  newsm78
Виж целия пост
# 5
момичета здравейте, само да споделя с вас, на мен още не ми е дошъл цикълът, а стана вече 5.5 месеца, Верно, че кърмя, ама ...не знам, притеснявам се нещо.
Да сте чувеали нещо по въпроса.
Благодаря мили мами Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Sabii, това е доста често срещано. На мен ми дойде едва преди три дни (виж ми лентичката), така че не се притеснявай.
Виж целия пост
# 7
Teamea  при съмнение и притеснение най  -добре се консултирай с лекар.

Sabii на мен ми дойде цикъла година и четири месеца след раждането. Наслаждавай се...
Виж целия пост
# 8
и на мен така ми дойде с разлика 10дни между циклите  Rolling Eyes още не съм ходила на лекар, другата седмица чак
Виж целия пост
# 9
много ви благодаря мили мами, направо ми олекна  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Значи до тук от прочетеното разбирам че след 40 дена се пречиства жената след раждане може и една година да не и дойде цикъла. Може ли някой да обясни защо така, че при мен три месеца минаха и още го няма и се притеснявам. Има ли някакво значение като съм секцио, а не нормално раждане? Понеже съм малко объркана и въпросът ми може да ви прозвучи объркан. Надявам се да ме разберете. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Значи до тук от прочетеното разбирам че след 40 дена се пречиства жената след раждане може и една година да не и дойде цикъла. Може ли някой да обясни защо така, че при мен три месеца минаха и още го няма и се притеснявам. Има ли някакво значение като съм секцио, а не нормално раждане? Понеже съм малко объркана и въпросът ми може да ви прозвучи объркан. Надявам се да ме разберете. Rolling Eyes
StopПробвай с тестче за бременност. NaughtyНе пишеш кърмиш ли (защото ако е така може би няма нищо притеснително)Всеки организъм е различен и кога ще ти дойде е строго индивидуално за всяка жена.
Виж целия пост
# 12
Да кърмя и си взех тест който е отрицателен. Сега съм по спокойна. И на доктор ще ида. Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Коректно е да кажа какво се оказа при мен в случая, който описах в началото на темата. Ходих на лекар - тя потвърди, че става въпрос за овулаторно кървене. След това си ми дойде, когато беше време за цикъл - тече супер оскъдно едва около 2 дни. Аз самата попрочетох в нет-а малко повече по разни медицински сайтове и сайтове за кърмене и от всичко прочетено мога да обобщя, че докато се кърми почти всичко се счита за нормално - и отсъствие на цикъл и прескачане, също така и зацапвания в не дотам типично розово, оскъден цикъл, кратък цикъл. Обикновено при кърмачките цикълът се завърща, когато започнат да се въвеждат добавки (това е моят случай) или започне захранването, но не задължително. Има и по-големи късметлийки Mr. Green .
Така че, мили дружки, по-малко притеснения, а при съмнения - на доктор! Naughty
И да не забравяме предпазните мерки  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия