bebe

  • 2 479
  • 53
Mnogo iskam bebence posledniq mi cikal be6e na 2-ri septemvri a tozi mesec nemi doide samo mi pricapva leko pozavo te4enie da li sam zabremenqla ame e strah da si napravq test za6to to moge da pokage otricatelen rezulta Embarassed
Виж целия пост
# 1
Mnogo iskam bebence posledniq mi cikal be6e na 2-ri septemvri a tozi mesec nemi doide samo mi pricapva leko pozavo te4enie da li sam zabremenqla ame e strah da si napravq test za6to to moge da pokage otricatelen rezulta Embarassed

Възможно е да си бременна вече, но няма нищо по сигурно от това да отидеш на доктор да те прегледа.
Пробвай с теста преди това - поне няма да се терзаеш с въпроса "дали?"
Успех!    bouquet
Виж целия пост
# 2
Е без тест и преглед няма начин да разбереш. Успех Peace
Виж целия пост
# 3
Възможно е да си бременна и аз ти го пожелавам най-искрено и от все сърце.Но няма начин,направи си тест,за да видиш какво ще отчете,без да се страхувах дали ще е отрицателен.Стреса не влияе много добре на организма,така че се успокой и се консултирай с лекар.Стискам палци за положителен резултат!
Виж целия пост
# 4
Възможно е и от все сърце ти желая да е така! Peace
Направи тест, нищо страшно няма  Wink И да е отрицателен този път, все някога ще покаже две чертички!
Виж целия пост
# 5
към авторката - на колко си години?
Виж целия пост
# 6
Желая ти това,което искаш  bouquet
Виж целия пост
# 7
Възможно е и от все сърце ти желая да е така! Peace
Направи тест, нищо страшно няма  Wink И да е отрицателен този път, все някога ще покаже две чертички!
Късмет и от мен!!!  bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
Независимо на колко си години разбирам трепета в душицата ти и надеждата, която се свива на топчица от мисълта, че може и да не е бебе. Grinning
Все пак се налага да направиш тест или да идеш на лекар, а най-добре и двете. Просто ако искаш изчакай да мине поне седмица от закъснението, за да се види на ехографа.
Пожелавам ти да е това, което искаш, но и да не е този път, другия ще бъде. Два месеца не са период за бебеправенето - има хора чакащи с години. И не губят хъс.
Хайде дано при вас стане бързо.  bouquet
Виж целия пост
# 9
Независимо на колко си години разбирам трепета в душицата ти и надеждата, която се свива на топчица от мисълта, че може и да не е бебе. Grinning
Все пак се налага да направиш тест или да идеш на лекар, а най-добре и двете. Просто ако искаш изчакай да мине поне седмица от закъснението, за да се види на ехографа.
Пожелавам ти да е това, което искаш, но и да не е този път, другия ще бъде. Два месеца не са период за бебеправенето - има хора чакащи с години. И не губят хъс.
Хайде дано при вас стане бързо.  bouquet

Присъединявам се към всяка дума!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Е без тест и преглед няма начин да разбереш. Успех Peace
fingerscrossed
Виж целия пост
# 11
към авторката - на колко си години?
Какво значение има и каква е връзката с темата? Най-важното е огромното желание, което имаш, защото децата се гледат с много любов. И аз ти стискам палци! Hug
Виж целия пост
# 12
Страх не страх тест трябва ,стискам палци теста да е положителен!
Виж целия пост
# 13
Е без тест и преглед няма начин да разбереш. Успех Peace

Пожелавам ти от сърце резултатът да е положителен. Hug
Виж целия пост
# 14
Страх не страх тест трябва ,стискам палци теста да е положителен!

да и аз  Flutter , а ако не е не се отчайвай, ние нашето го правихме почти 10 мес. успех   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия