Депилираща пяна- каква?

  • 11 094
  • 29
Преди време една приятелка ми зае депилираща пяна ,с която си обезкосмих напълно интимната зона
Хубавото й беше това ,че само се напръскваш,оставяш 3-5мин и отмиваш с душа.Ставаш гладка като бебешко дупе Crazy
Много ми хареса и после го няма сърбежа при растежа на космите Close
Но....я няма в България Cry
Търсих и всички които проверих са на принципа на "щуренето" с шпатула...ама не ми се иска да го правя на най-интимните си части ...
Затова нека който знае за такава депилираща пяна само с измиване да драсне някой ред,ПЛИИИЗЗЗЗ Praynig
п.с.Не ми се иска с кола маска- не понасям болката отдолу,въпреки че навсякъде все така се епилирам или с епилатор Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Никой ли не ползва депилираща пяна?
Не сте ли чували поне за такова чудо
 Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 2
Ползвам депилиращата пяната на VEET
Виж целия пост
# 3
А дали такива депилиращи пяни стават за бременни  newsm78
Виж целия пост
# 4
Мисля че няма проблем
Виж целия пост
# 5
Ползвам депилиращата пяната на VEET
Аз ползвам същата.
Виж целия пост
# 6
И аз същата.
Виж целия пост
# 7
Само един вид ли е на Veet  Thinking ? Май съм виждала няколко цвята. Вие коя точно ползвате?
Виж целия пост
# 8
Колко време ви държи ефекта от пяната? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Само един вид ли е на Veet  Thinking ? Май съм виждала няколко цвята. Вие коя точно ползвате?

Аз ползвам зелената с Алое
Виж целия пост
# 10
Ползвам на Strep- супер е.
Виж целия пост
# 11
а колко струва  newsm78
Виж целия пост
# 12
Тази която ползвам на Veet  струва 12 лв.
Виж целия пост
# 13
Момичета тези пяни на Veet и Strep използвали ли сте ги за интимно почистване/цял триъгълник/?
Защото на мен ми трябва за там и не ми се иска да махам с шпатула ,а само да измия с душа
Дали става така? Аз като прочетох на една от тях/ не помня на коя/ пишеше че се маха пяната с шпатула? newsm78 Thinking
Виж целия пост
# 14
Точно за там съм ползвала депилиращ крем и пяна на Стреп( и не само). Никога не съм ползвала шпатула.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия