Бебето ми спи на лявата страна???

  • 1 687
  • 19
Мили майки, моля споделете имате ли подобни наблюдения с вашите бебоци. Моето момиченце все се върти насам татам, но винаги заспива на лявата си страна и така я намирам сутринта. Чудя се нормално ли е това или е признак за нещо? Благодаря ви предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
На там му е удобно на там ще спи-на нищо не е признак!
Виж целия пост
# 2
И Николай по едно време заспиваше само на лявата си страна и аз се бях притеснила, но този период отмина и отдавна си се върти и спи кога наляво, кога надясно, а най-често по корем.
Виж целия пост
# 3
и моето човече от както се е родил предпочита да е на ляво.Вече е на 1год.и 1 м.и все така на ляво си заспива и така предпочита
Виж целия пост
# 4
На там му е удобно на там ще спи-на нищо не е признак!
Peace
Виж целия пост
# 5
и Пепи си заспива в поза която му е удобна. Аз също... не виждам нищо притеснително. Явно така си му е удобно на детето.
Виж целия пост
# 6
На там му е удобно на там ще спи-на нищо не е признак!
Peace
Виж целия пост
# 7
И моето заспива така на лявата страна, понякога когато е заспал го обръщам на другата страна. Явно така им е удобно.
Виж целия пост
# 8
МОйто пък- на дясната, в резултат главата й е сплескана от тази страна Mr. Green
Виж целия пост
# 9
На там му е удобно на там ще спи-на нищо не е признак!

И моята си заспиваше само на една страна и само на една страна можеше да се преобръща за доооста дълго време.
Виж целия пост
# 10
Аз пък се притеснявах, че моето все по гръб спи... Mr. Green А всъщност, има ли значение това?   Embarassed В началото ми казваха да го обръщам и аз го правех, но не знам с каква цел.  newsm78Сега, както и да го обърна, все го намирам по гръб.
Виж целия пост
# 11
Аз пък го приспивам винаги на дясно, защото така ми е по-удобно  Crazy А той спи по корем..
Накъдето им е удобно, натам спят. Стига се шашкайте за глупости  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Горе-долу по това време моите заспиваха само надясно. Педиатърката го забеляза и ми обърна внимание да направя всичко възможно, за да спят и на двете страни.
Виж целия пост
# 13
Моята дъщеря заспива винаги на дясната си страна, но пък докато спи се върти навсякъде
Виж целия пост
# 14
Изобщо не се притеснявай- така му е удобно така си спи.И аз спя на лявата -така ми е удобно....
Сина ми спи от 40-я ден и досега по корем,никога не съм се притеснявала- щом спи -значи всичко е наред
 Hug
Знам че е хубаво да се редуват страните ,за да не се сплеска главичката,но аз лично не съм имала този проблем,защото Валето си въртеше сам главата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия