ЗАЩО???

  • 961
  • 5
  А защо само аз получавам бан и са ми изтрити постовете,а?Тука има корупция!...         Да,аз за вас съм вирус,който няма как да премахнете......понеже не мислите трезво!Не преценявате ситуациите и т.н.Пак повтарям,че не всички тук са такива,но повечето....   А сега очаквам някой модератор да ми пише! ppp  Ама я по-добре да ми звънне,че нещо съм си загубил очилата! Joy 
Виж целия пост
# 1
  А защо само аз получавам бан и са ми изтрити постовете,а?Тука има корупция!...         Да,аз за вас съм вирус,който няма как да премахнете......понеже не мислите трезво!Не преценявате ситуациите и т.н.Пак повтарям,че не всички тук са такива,но повечето....   А сега очаквам някой модератор да ми пише! ppp  Ама я по-добре да ми звънне,че нещо съм си загубил очилата! Joy 

Ако се позамислиш и това даде резултат, сам ще си отговориш...
Виж целия пост
# 2
  А защо само аз получавам бан и са ми изтрити постовете,а?Тука има корупция!...         Да,аз за вас съм вирус,който няма как да премахнете......понеже не мислите трезво!Не преценявате ситуациите и т.н.Пак повтарям,че не всички тук са такива,но повечето....   А сега очаквам някой модератор да ми пише! ppp  Ама я по-добре да ми звънне,че нещо съм си загубил очилата! Joy 

Ако се позамислиш и това даде резултат, сам ще си отговориш...
  Да,замислям се и не виждам да съм нарушил някоя точка!Аз поне не виждам.. Някой ще ми даде ли свестно обяснение?...  Или ще ми мецате и ще ми обяснявате нек'ви щуротии с половин уста?
Виж целия пост
# 3
АЙДЕ СТИГА СТЕ СЕ ИЗЛАГАЛИ СЪС ЗНАЕШ КОЙ......
КАТО МАЛКИТЕ ДЕЦА.... Naughty #2gunfire
Виж целия пост
# 4
Съжалявам,че избухнах,но тази тема я е пуснал приятеля на БНД-то ми,незнам каква им е целта,много  детско.... за мъже на 28 години,не си гледат децата а ми се занимават пак с интриги.. #Cussing out #Cussing out #Cussing out
 Embarassed
Ето сам доказа и на съфорумките колко струваш......
Виж целия пост
# 5
От това, което видях - сееш само СПАМ, да не ти казвам какво ще жънеш...сам трябва да се досетиш Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия