За крема - депилатоар!

  • 1 117
  • 15
Имам навик от около 3 години периодично да си премахвам мъхчето под носа с крем депилатоар,ползвала съм го дъщо за част от коремчето...Но сега някои казват,че не било хубаво за бебчо - бременна съм в четвъртия месец и до сега съм се въздържала,но навика надига глас в мен, обичам да ми е гладко  Rolling Eyes Моля,мамите които са били в моето положение да споделят!Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Аз,през цялата бременност ползвах Вийт Peace-на бебчо нищо няма да му стане!
Виж целия пост
# 2
Не се притеснявай, не може да навреди на плода!
Виж целия пост
# 3
Да, не е хубаво да ползваш депилатоар по нежните места на тялото си, или където ида е, казват... Бяха ми казали, че докато е бремнна жената,само с бръснач трябвало, ама аз си правих кола маска докато мога. Само преди раждането - бръснач. Ако си слагаш депилатоар само там - няма проблем, не се притеснява.

 Peace
Виж целия пост
# 4
Отиди на козметик ,на кола и готово .
Виж целия пост
# 5
Ползвах по време на бременноста, а и все още ползвам този на Виши. Не смятам, че може да навреди на бебето по някакъв начин.
Виж целия пост
# 6
Отиди на козметик ,на кола и готово .
Точно това не е хубаво до се прави по това време. Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Не се притеснявай, не може да навреди на плода!
Peace
Виж целия пост
# 8
По принцип казват, че не е хубаво да се прави кола по време на бременност, защото се има предвид, че тогава сетивата ти са по-изострени и можеш да почувстваш по-голяма болка, особено на по-деликатните места. А пък някои твърдят, че към края на бременността може и контракции да се предизвикат. Не знам до колко е верно  Thinking
Аз до последно си ползвах ленти от студен восък на Veet и не съм имала проблем.
Виж целия пост
# 9
По принцип казват, че не е хубаво да се прави кола по време на бременност, защото се има предвид, че тогава сетивата ти са по-изострени и можеш да почувстваш по-голяма болка, особено на по-деликатните места.....
....и стените та кръвоносните съдове изтъняват
и имо вероятност да се пукнат....(тъпо звучи, но така съм чувала). Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Ползвах по време на бременноста, а и все още ползвам този на Виши. Не смятам, че може да навреди на бебето по някакъв начин.
Peace
Виж целия пост
# 11
Няма да ти навреди-спокойно Peace
Може да пробваш с лентички също Wink
Виж целия пост
# 12
Ползвах по време на бременноста, а и все още ползвам този на Виши. Не смятам, че може да навреди на бебето по някакъв начин.
Peace
Виж целия пост
# 13
аз на твое място бих се посъветвала с гинеколога когато   отида на консултация
Виж целия пост
# 14
Не се притеснявай, не може да навреди на плода!
[/quote               Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия