Италианска музика

  • 882
  • 4
От къде мога да си изтегля италиански песни от 80-те години? Момичета, ако някоя знае, моля ви насочете ме. Имаше една италианска песен, много бавна, пееше я мъж, с женски беквокал. Има в припева нещо от рода "..........кara tera mia........"(извинете ме за идиотското възпроизеждане на песента  Simple Smile) Миля, че става дума за "..........скъпа моя земя" Много я харесвам, преди време си я бях намерила, но за съжаление съм загубила диска  Sad Благодаря ви предварително!!!
Виж целия пост
# 1
Песента е на Ал Бано и Ромина Пауър,но нямам идея откъде можеш да намериш италианска музика.
Виж целия пост
# 2
http://mp3.bol.bg/search/?d=CHECKED&f=CHECKED&INSTR=al+bano
Ей тук погледни Peace
Виж целия пост
# 3
 Пише се "cara terra mia"  и наистина означава "скъпа моя земя".Може битрябва да повориш в итал. Google и да напишеш "canzoni italiane", може да намериш нещо
Виж целия пост
# 4
Hei, momi4eta, namerih tazi pesen po mnogo zaobikolen no spolu4liv na4in Simple Smile) Gledah filma "Orkestar bez ime" tam glavnata geroiania ia pee6 i kaza zaglavieto i na balgarski. Potarsih v Online re4nika kak e na italianski, sled tova se razrovih iz neta i ia otkrih. Pesenta e na "Ricchi e Poveri". Kazva  se "Tornero". Li4no na men oba4e mi haresva izpalnenieto na "I Santa California". Mnogo gotina pesen, stara razbira se no mi haresva. iteglete si ia i vie!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия