Странна закачка от нет-а

  • 11 226
  • 229
Един приятел ми изпрати една "закачка" от нета... Погледах, почудих се... Разпратих на сума ти приятели, и... продължавам да се чудя... Ами всички отговори, които получавам са еднотипни... Предвид на голямата и разнообразна аудитория тук, надникнете, моля - искам да чуя ПОНЕ един различен отговор или коментар  Simple Smile :

ЦЪК
Виж целия пост
# 1
Кажи първо какво се пита в задачката, че с английския съм на Вие.  Mr. Green
Виждам една кака, която се върти, а отдолу една сянка слиза и се качва и дава илюзията, че каката скача. За това ли става въпрос?
Виж целия пост
# 2
Оф, това ми го пратиха вчера. Мацката се върти и на двете страни. Най-вече на дясно, сменя си въртеливостта за части от секундата на ляво и после пак се връща. Измама с две думи.  Peace

Како, пита се в задачата : Дали си интуитивен или логичен, ако виждаш мацката да се върти на ляво - си едното, ако на дясно - другото. Както, казах - глупости, върти се и на двете страни и няма никаква зврителна измама!
Виж целия пост
# 3
Съвсем грубо:

Ако я виждате да се върти по посока на часовниковата стрелка (на дясно), значи лявата страна на мозъка ви работи по-активно, което означава, че сте повече логичен/аналитичен човек

Ако виждате танцьорката да се върти обратно на часовниковата стрелка (наляво), значи
използвате повече дясната страна на мозъка си, което ви определя като артистичен/интуитивен човек.
Виж целия пост
# 4
Съвсем грубо:

Ако я виждате да се върти по посока на часовниковата стрелка (на дясно), значи лявата страна на мозъка ви работи по-активно, което означава, че сте повече логичен/аналитичен човек

Ако виждате танцьорката да се върти обратно на часовниковата стрелка (наляво), значи
използвате повече дясната страна на мозъка си, което ви определя като артистичен/интуитивен човек.


Много грубо, да ...бахти лъжата! Crossing Arms
Виж целия пост
# 5
Девойката се върти и на двете страни. Според мен обаче, най-вече обратно на часовниковата стрелка. И само отвреме-навреме сменя посоката.  
Очевидно използвам по-често дясното си полукълбо.  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Интересно, кой вижда да се върти и обратно на часовниковата стрелка......аз май много се взирам в нея
Виж целия пост
# 7
А? Как може различни хора да виждат различно нещо? Или се върти в определена посока, или не се върти.  Thinking

За мен тя се върти по часовниковата стрелка и точка!
Виж целия пост
# 8
Интересно, кой вижда да се върти и обратно на часовниковата стрелка......аз май много се взирам в нея
да и аз това се питах
Виж целия пост
# 9
Като изчакаш малко повече започва да се върти в обратната посока. За мен това нищо не показва. Първо се въртеше по часовниковата, после я видях как смени посоката и взе да се върти обратно на часовниковата. Не се бъркам и не си внушавам.
Виж целия пост
# 10
Гледах, гледах , не видях да се върти обратно на часовниковата стрелка...
Виж целия пост
# 11
Аз само на дясно виждам newsm78
Виж целия пост
# 12
А? Как може различни хора да виждат различно нещо? Или се върти в определена посока, или не се върти.  Thinking

За мен тя се върти по часовниковата стрелка и точка!

Не ми викай точка, щото ща излпюща Crazy Казах, че се върти и на двете страни, най-вече на дясно, за това някой виждат различно. Вчера като ми го пратиха забелезАх, това. Понякога сменя посоката и като кликнеш отгоре й, което е безумно, но го установих!

Виж целия пост
# 13
Като изчакаш малко повече започва да се върти в обратната посока. За мен това нищо не показва. Първо се въртеше по часовниковата, после я видях как смени посоката и взе да се върти обратно на часовниковата. Не се бъркам и не си внушавам.

А, а! Браво, Саня! smile3501

smile3534
Виж целия пост
# 14
Върти се и в двете посоки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия