Портиер на входа

  • 1 670
  • 7
Помня, че имаше подобна тема наскоро, но не я открих, надявам се да получа и по-нова информация също.
Имате ли портиери на входа в блока? Колко са, на какви смени се въртят, по колко им плащате?

П.П. Търсим портиери за входа на блока. Ако имате познати, които биха се кандидатирали, може да ми пишете на ЛС.
Виж целия пост
# 1
наета фирма е, плащаме месечно на самата фирма, а тя си плаща заплати на портиерите, те се водят охрана всъщност,...виж в обявите по вестниците също съм виждала и там индивидуално да си търсят подобна работа
Виж целия пост
# 2
Фирмата, която ще поеме нашия блок, миналия месец ни отказа охрана Sad Просто я изключи от офертата. Нямало кандидати newsm78 Или искали ужасно много пари. И сега и ние ще сме без портиер. А има цял апартамент за него на партера Confused Голяма тъпня Confused
Виж целия пост
# 3
Belinda, какво друго ви предлага фирмата? Озеленяване, почистване... какво друго? Каква цена ви искат (може и на лични да ми отговориш)?
Никой друг ли не използва портиери на входа без фирма?
Виж целия пост
# 4
Озеленяване, почистване, поддръжка асансьор, професионален домоуправител, който да се грижи за всички общи сметки - плащане, събиране пари от живущите и т.н., поддръжка на общите части - те, горките, вече са за ремонт - тук-там чукнато от пренасянето  на обемни мебели, пукната плочка, гръмнала лампа. Прелетно време - засаждане на цветя и дръвчета. Зимата  - снегопочистване. Идеята беше да има и портиер. Да, ама не. За цената боя се, че ще те излъжа. Върти ми се нещо като 1300-400 лева месечно за целия вход, обаче това май беше с охраната Rolling Eyes Не помня, съжалявам Sad
Виж целия пост
# 5
Благодаря ти!
Виж целия пост
# 6
Имаме 4-ма портиери, които си поделят 800лв. Като напусне някой, останалите си намират човек. Въртят се на 12 часа.
Виж целия пост
# 7
Ние ползвахме без фирма отначало, но идваха едни....Не, че после много се промени положението, де! Пенсионери.... не знаят на кой свят се намират... пак търсим!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия