Прави голяма пауза между две хранения...

  • 388
  • 4
Здравейте Simple Smile ,вече сме на 5 месеца и от три дена ми пропуска едно хранене.
По принцип сме на поискване,но тя сама си регулира храненето.
Кърмим се в тези часове-7:30ч.,10:30ч.,13:30ч. и после иска да яде чак към 18:30ч.-19:00ч.
На някой случвало му се е?
Виж целия пост
# 1
На мен ми се случваше да не иска да яде по цял ден и така я карахме няколко месеца, започна от към края на 4, началото на 5 -и месец и се протака до като навърши 7 месеца. През този период се видях в чудо, сутрин след събуждане не искаше, после добре, че заспиваше, та така цокваше за малко, после още веднъж за следобедното заспиване и след това чак вечерта, но правеше паузи от по 6  понякога. През нощта си наваксваше  Close
Виж целия пост
# 2
Хихи,ама ти май говориш за моя син Laughing И той от десетина дни ми прави същата пауза по това време Laughing
Очаквах,че "грешката " е в мен,защото по това време сме все навън и може да съм пропуснала някой негов сигнал;мислех,че нощем ще наваксва пропуснатото-но не, просто си направи тази пауза.
Имам му доверие,така че не се притеснявам Hug
Виж целия пост
# 3
Да, няколко пъти ми се е случвало Рая да направи големи дневни паузи от по 4-5 часа. Не се притеснявай, бебето си знае работата. Peace
Виж целия пост
# 4
Е щом не сме само ние съм спокойна  Laughing
Мерси на всички който ми отговориха!  bouquet Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия