Принтиран маникюр?

  • 18 681
  • 52
Знае ли някой къде се предлага правене на маникюр с принтер и колко струва тази услуга?
Виж целия пост
# 1
За кой град питаш? Аз знам, че във Варна, май има "На тъмно". Мой приятел е вносителят и мога да го питам, ако те интересува  Peace
Виж целия пост
# 2
За кой град питаш? Аз знам, че във Варна, май има "На тъмно". Мой приятел е вносителят и мога да го питам, ако те интересува  Peace

БУБА извинявай за тъпия въпрос, но какво значи принтиран маникюр  newsm78
Виж целия пост
# 3
Ами вместо маникюрист да ти прави декорацията, една машина-принтер го прави. ЗА незнам си колко секунди става, за разлика от времето прекарано при маникюристката. И става много равно и еднакво. Но и е по-скъпо. Пак се работи с лак, всичко е както обичайното, просто маникюристката е заместена от този принтер  Grinning
Виж целия пост
# 4
А дали е по издържлив лака?
Заинтригува ме с този принтиран маникюр  Grinning
Виж целия пост
# 5
Аз съм виждала по морето да предлагат. Слагаш си ръката вътре и после имаш оформени фигурки, цветенца и прочие. Не съм пробвала никога.
Виж целия пост
# 6
А дали е по издържлив лака?
Заинтригува ме с този принтиран маникюр  Grinning


Не знам дали е по-траен. Моят приятел искаше да му ставам рекламно лице(правеше си каталог), но тогава имах други проблеми на главата си+ това трябваше да си отгледам маникюр, а за мен това беше сложно и се отказах. ТАка и не му пробвах машинките  ooooh!
Виж целия пост
# 7
И къде се помещава този твой приятел да го посетя  Laughing
Виж целия пост
# 8
И къде се помещава този твой приятел да го посетя  Laughing

Той само ги внася  Grinning Можеш да ги намериш по студиата някъде. Чакай да видя дали ще го намеря да му звънна, да питам къде са си взели такава машинка)че е скъпа и не всяко студио може да си го позволи..Глезотия демек  Crazy)

Обадих се, но не мога да го намеря. Като се свържа, ще ти кажа  Peace
Виж целия пост
# 9
Стана ми интересно и може да опитам поне веднъж да поглезя ноктите си  Wink
Моята маникюристка работи в едно малко салонче и нямат такава екстра
Виж целия пост
# 10
Аз от както чух , че  има такова чудо и пощурях.Аз съм от Плевен и най-вероятно няма такава услуга тук, но мога да скокна до София, е зависи от цената разбира се.И аз се питам да ли е траен, колко издуржа, а и времето спестено при маникуристката в рисуване....
Виж целия пост
# 11
Само да допълня, че освен готовите шампи и цветенца, можеш и ти да си занесеш мотив или снимка, напр. снимка на гаджето  Crazy и я сканират и принтират на ноктите  Wink
Виж целия пост
# 12
Всичко много хубаво но машинката струва от 3 до 5к.... Shocked
Виж целия пост
# 13
Аз по спомени от сайта на Старнейлс мисля, че беше към 8 000 лв  Mr. Green Все пак затова е за проф. употреба  Wink
Виж целия пост
# 14
Няма да си купувам машинката, то с нея трябва цял куп други машинарийки....Услугата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия