кафеникав секрет (8г.с.)

  • 2 227
  • 28
Привет, милички! Хубаво е,че ви имам...    Simple Smile

Едва споделила радостта от забременяването, се обръщам към вас с въпрос, който ме тревожи вече трети ден: Та вече трети ден имам бежов до светло кафеникав секрет, не обилен- бих го нарекла нормален като количество...Чела съм че е нормално да е бял, даже и обилен.Този кафеникав цвят ме плаши- напомня ми кръв,но мисля че не е- настина е светъл да е кръв.Страx ме е особено много, защото съм имала кървене по време на първата си бременност...   Sad

Дали не е някакъв ненормален хормонален дисбаланс, защото едновременно с този проблем ми поникнаха и доста пъпки (а до сега нямах, особено по брадичката)?   newsm78

Моля споделете вашия опит, мнения и съвети.

Благодаря предварително!    bouquet

Прегрещам всяка от вас и се моля за всички ни!   Praynig
Виж целия пост
# 1
сигурно ще получиш по- компетентни съвети от моя тук, но според мен си за лекар. каквото и да ти кажат момичетата, все пак форумът не замества лекарските грижи. дано не е нищо сериозно! стискам палци!  Hug
Виж целия пост
# 2
Привет! Аз съм отскоро във форума, но понеже работя на компютър почти винаги чета какво се коментира. Аз бих ти казала Музи, че тази кръв почти никога не идва от бебето и няма страшно, но лекарят може да ти изпише дуфастон. Моя близка дори лежа в болница за кървене, но по-обилно, а бебето си се роди и е прекрасно!
Виж целия пост
# 3
Муци, съвсем не целя да те плаша или нещо подобно, но ще си позволя да опонирам на Иглика. Никое кървене или зацапване, или както и да го наричаме, не е безопасно по време на бременност. Консултирай се с лекар незабавно! Дано всичко е наред Peace
Виж целия пост
# 4
Привет, милички! Хубаво е,че ви имам...    Simple Smile

Едва споделила радостта от забременяването, се обръщам към вас с въпрос, който ме тревожи вече трети ден: Та вече трети ден имам бежов до светло кафеникав секрет, не обилен- бих го нарекла нормален като количество...Чела съм че е нормално да е бял, даже и обилен.Този кафеникав цвят ме плаши- напомня ми кръв,но мисля че не е- настина е светъл да е кръв.Страx ме е особено много, защото съм имала кървене по време на първата си бременност...   Sad

Дали не е някакъв ненормален хормонален дисбаланс, защото едновременно с този проблем ми поникнаха и доста пъпки (а до сега нямах, особено по брадичката)?   newsm78

Моля споделете вашия опит, мнения и съвети.

Благодаря предварително!    bouquet

Прегрещам всяка от вас и се моля за всички ни!   Praynig


ВЕДНАГА се обади на гинеколога си и му кажи за това! Не отлагай, как може от 3 дена да си така  Shocked Това в никакъв случай не е нормално състояние, а и тук вече не става въпрос да си каже някой мнението - дали било с фатален край или се родило красиво бебе - ами става въпрос за твоето бебе! Не те плаша, но това е най-доброто, което мога да ти кажа  Praynig
Виж целия пост
# 5
И аз ще ти препоръчам незабавна консултация с гинеколог, да се види бебето как е и от къде може да идва зацапването. Аз бях със кавяво течение цялата 5 и до средата на 6 седмица. Слагаха ми инжекции и пия дуфастон. Сега вече спря, по принцип можеш да прочетеш много инфо в Интернет и на много места пише, че зацапването е често срещано през първите седмици. Поради факта, че това са и първите симптоми на спонтанен аборт е наистина добре да се консултираш. Страх лозе пази.
  bouquet
Виж целия пост
# 6
Подкрепям момичетата, изказали мнение , че няма "нормално" кръвотечение по време на бременност; дори и да не е кръв-сам по себе си фактът, че е с такъв цвят е смущаващ; за консултация с лекар си музи PeaceУспех  bouquet
Виж целия пост
# 7
Подкрепям написаното от момичетата.Потърси лекаря си.Дано всичко е наред!
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви, милички! То и аз така си знаеx,но и вие ме убедихте.
Проверих сега и лекарят ми е следобед на работа.До един час трагвам.Да видим... Praynig
Стискайте ми палци!

...то аз с моя късмет...но се надявам наиситна, че всичко е наред!  Praynig
Ще пиша какво е казал гин-а.
Виж целия пост
# 9
Нищо ти няма на късмета.Успех,всичко ще е наред Hug
Виж целия пост
# 10
не се притеснявай всичко ще е наред Peace
стискам ти палци и да пишеш като се върнеш
Виж целия пост
# 11
Спокойно, всичко ще бъде наред, но наистина в момента правиш най-доброто за себе си като отиваш на доктор. И аз бях в същата ситуация само че придружена с кървене и продължи цели 7 седмици. Следиха ме по-от близо тогава и сега всичко е наред.
Виж целия пост
# 12
Всичко ще бъде наред, не се притеснявай. Добре е, че си отишла на лекар.
Виж целия пост
# 13
И аз бях така и ми биеха инжекции Папаверин и пиех Дуфастон. когато ми спря, спрях и аз Дуфастона, след което прокървих много по-обилно и ме приеха в болница за задържане. Оказа се, че не е трябвало да спирам Дуфастона до 5-тия месец. Дано при теб причината не е тази, но върви на лекар възможна най-скоро, защото трябва и да се лежи доста ако е това.
Стискам палци.
Виж целия пост
# 14
не се плаши но аз също имах такъв кафеникав секрет дори и не казах на лекаря си.родих в 34 седмица и виня себе си защото е трябвало да взема спешни мерки а не го направих Hugслава богу че ми се роди едно прекрасно малко слънце живо и здраво!леко бременеене и много късмет!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия