Фотоепилация?

  • 10 227
  • 62
Момичета в понеделник най-накрая отидох на фотоепилация на триъгълника... дотук добре, ама 2-3часа след това се покрих с невероятно сърбящ обрив по ръцете и краката....
Личната лекарка не знае дали е от епилацията или е хранителна алергия, но е факт че през живота си не съм се изривала от нищо  Thinking
Знае ли някой, възможно ли е обрива да е провокиран от фотоепилацията?
А и може ли да ми каже някой след колко дни падат косъмчетата, че ето вече 5ти ден, а те не са паднали  ooooh!
Виж целия пост
# 1
Не знам дали е съЩото, но в упътването на моя уред за електроепилация, пиШе 4е след процедура с него, се разруШава космената лукувица, но  косъма не пада сам и трябва да се отстрани механи4но(с пинсета, коламаска или епилатор)  и уж не би трябвало да пониква пове4е....
Виж целия пост
# 2
nad_tab, колко пари си дала? Направи рекламация. Grinning
Виж целия пост
# 3
Цитат на: Kissa
nad_tab, колко пари си дала? Направи рекламация. Grinning

Аз лесно ще направя, ама като не съм убедена, че е от епилацията  Thinking  а за падането, козметичката изрично каза, че е добре сами да си паднат, а да не се отстраняват механично.
Виж целия пост
# 4
Аз също съм си правила и не падат така както ми обясниха че уж ще стане но тези които са по дълги ги махах с пенсета...
Виж целия пост
# 5
Малко странно ми се вижда - ти си направила фотоепилация на триъгълника, а си получила обрив на ръцете и краката? Според мен не би трябвало да е от това. Обади се на козметичката и я питай възможно ли е. А за падането на космите - падат, но много малко; другите ги отстраняваш или с пинсета, или отиваш да ти ги махнат с електропинсета или кола маска - това го прочетох в "моя" козметичен салон.
Виж целия пост
# 6
Абе и мен ми се стори много странно, ама е факт.... през живота си не помняя да съм получавала обрив, а ето че 2-3 часа след епилацията се обринах цялата, като първоначално ме сърбеше вътрешната страна на бедрата, а впоследствие почнаха целите ръце и крака... мнооооого е гадно... а козметичката изрично каза да не се махат космите с пинсета  Thinking
А имаще ли процедурата ефект при теб? И колко дълго?
Виж целия пост
# 7
Аз до триъгълника не съм стигнала с фотото... Само над устните ги махам така. Значи ходя от август 2004 - вече 7 месеца, на месец и 2-3 седмици веднъж, мисля, че доста ми се разредиха. Очаквам с нетърпение кога всичките ще изчезнат! За твое успокоение - на триъгълника много бързо се разреждали, над устната били най-упорити. А за махането пак - козметичката ми обясни (а и пишеше), че след процедурата всички косъмчета са "обработени" и ако не паднат сами можеш ти да си ги махнеш, дори и тези, които примерно поникнат 1 седмица след това. Махането си зависи изцяло от теб - ако не те дразнят, недей. Мен ме дразнят някои и скубя злобно  Wink .
Виж целия пост
# 8
Хм...нищо не разбирам тогава: предполагам процедурата не е от евтините, пък и косъмчетата не падат, а пак трябва да се самоизтезаваш за да ги отстраниш...хубава работа!
Виж целия пост
# 9
Абе не знам дали може да стане от самата епилация, но по-скоро от някой продукт за мазане, който ползват. що не им се обадиш и да питаш?
Виж целия пост
# 10
Цитат на: Yvette
Абе не знам дали може да стане от самата епилация, но по-скоро от някой продукт за мазане, който ползват. що не им се обадиш и да питаш?

Обадих се веднага, ама и те са в недоумение.... а продукт с който те мажат е някакъв контактен гел... не би трябвало и той да е проблема  ooooh!
Виж целия пост
# 11
Над-Таб, я раздуй колко излиза цялото удоволствие горе долу, че аз четох онзи ден някаки страшни цени/няколко месеца, по няколко процедури, по 60 кинта процедурата Shocked , излизат над 1000 лв. за едната маргаритка - айде не, благодаря Twisted Evil /.
Виж целия пост
# 12
Цитат на: Kissa
Хм...нищо не разбирам тогава: предполагам процедурата не е от евтините, пък и косъмчетата не падат, а пак трябва да се самоизтезаваш за да ги отстраниш...хубава работа!

Като ги скубеш след това излизат доста по-лесно и безболезнено, а някои даже изобщо не болят. След това като(ако) изникнат са тънички.
Виж целия пост
# 13
Цитат на: belinda
Над-Таб, я раздуй колко излиза цялото удоволствие горе долу, че аз четох онзи ден някаки страшни цени/няколко месеца, по няколко процедури, по 60 кинта процедурата Shocked , излизат над 1000 лв. за едната маргаритка - айде не, благодаря Twisted Evil /.

Извинявай, че така се включвам, тъй като не си ме питала мен... Най-евтиното, което съм намерила за триъгълник с фото, е 70 лв. за всичко. За сравнение - там, където досега ходих, започват цифрите за триъгълника от 100-150лв. нагоре.
Ако знаете за по-тънки тарифи, моля споделете!
Виж целия пост
# 14
Малий, скъпо удоволствие за тази интимна част!  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия