Да си похваля голямото коте на мама (или зайче?)

  • 1 694
  • 33
Днес моят син се сдоби с първи гуп по Таекуондо!
За непросветените обяснявам, че това е най-високата ученическа степен, след която ще може да се яви на изпит за първи дан.
Аз съм една горда майка на най-малкия носител на тази степен в спортния му клуб! Изпитът току-що приключи и момчето се справи отлично. Ако е рекъл господ (и Българската Таекуондо федерация), догодина ще черпя за първи дан!!!
Виж целия пост
# 1
Ейййй, супер Simple Smile сега ще може да защитава сестричката си смело Simple SmileSimple Smile браво на юнака Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Браво на момчето! И аз искам някой ден Иво да тренира източни бойни изкуства. Твоето момченце кога започна?
Виж целия пост
# 3
Цитат на: Vivi
Браво на момчето! И аз искам някой ден Иво да тренира източни бойни изкуства. Твоето момченце кога започна?

Най-напред го записахме като беше в трета група в детската градина, но си беше само за зарибяване. Първият колан - жълтия взе през лятото преди първи клас. Но от първи клас го записахме в сериозен клуб, тренира 3 - 4пъти седмично. Но той беше адски мотивиран, защото баща му е бил състезател, след това е съдийствал, та искаше да задмине баща си. Вече го мина и сега е спокоен Grinning А от тази зима се изявява и като помощник - треньор на най-малките състезателчета и е много важен.

Vivi, не се колебай, записвай го. В нашия случай от един мамил златен лигльо, Иво стана кораво копеуе Grinning
Виж целия пост
# 4
Браво на големият мъж! People Angel
Виж целия пост
# 5
Изобщо не се колебая. Само го чакам да дръпне малко на години, че е още на 1 и 10м. (даже и толкова няма още) Grinning

След време очаквай тема "Препоръчайте ми клуб за източни бойни изкуства в София" Grinning
Виж целия пост
# 6
Виж целия пост
# 7
Виж целия пост
# 8
Браво!  smile3501
И аз съм намислила да запиша сина ми, но на айкидо.
Виж целия пост
# 9
Браво на детето! Поздравления!
Големият ми син ходи от петгодишен, но на Шотокан, другата седмица е на изпит за втория колан, май е оранжев.
Виж целия пост
# 10
Браво  Hands Clap    Hands Clap  
, само така, аз съм решила и Димана да я запиша, като начало,  после и брата Wink
Виж целия пост
# 11
Браво, браво  smile3501  smile3501
Виж целия пост
# 12
Браво! Представям си какъв е боен! Grinning
Виж целия пост
# 13
Браво на големият силен мъж на мама   Hands Clap
И на моя Бобо съм му запланирала да ходи на някакво бойно изкуство
Виж целия пост
# 14
Браво на силното момченце!Пожелавам ви много успехи и бляскава кариера в сферата на бойните изкуства:) Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия