Когато нещо ви мъчи, с кого споделяте ...

  • 3 742
  • 82
...има ли с кого ? В такъв период съм, а и събитията около мен започнаха много да приличат на буря, че ми тежат много неща  Confused Не смея да споделя на приятелка, на майка си пък изобщо, не ми се споделя  и тук. Просто се питам дали някой е изпадал в подобна ситуация и какво е правил за да се самоизмъкне  Tired
Виж целия пост
# 1
Нямаш ли близка приятелка или приятел с когото да споделиш?
Виж целия пост
# 2
бял лист хартия и молив?

поне не рискуваш да те разберат погрешно.
Виж целия пост
# 3
Аз по принцип не споделям, тровя си се сама. В краен случай пиша, но не за това, което ме тормози. Обикновено излизат едни шизофренични...
Виж целия пост
# 4
Точно за подобно нещо, нямам.
 Идеята с листа е добра, само дето и отговори ще трябва сама да си давам. Малко шизофренично ми идва.
 Между другото е много гадно чувството да знаеш, че по-добре да не споделиш с майка си защото гарантирано няма да те разбере.
Виж целия пост
# 5
Споделям с непознат!
Да!Абсолютно не познат...който не съм виждала,не знам как изглежда,не съм 4увала...и никога няма да 4уя!
Моята история...когато веднъж нях така...като теб....влязох в един 4ат...4ат с този,с онзи...заговорихме се с едно мом4е(на 37 беше)...и аз реших 4е е момента да му споделя!
Боже какви неща му казах само..споделих си мъката...Много ценни съвети ми даде!Беше прав ...всяка една написана дума от него ми се забиваше като гвоздей в мозъка....помислих на казаното от него...За неговото предложение..като решение на проблема ми...или по скоро за състоянието ми тогава!Няколко дни си 4атехме...разкрих му се като отворена книга...и не съжалявам!Никой не  ме познава такава..открита!
Това беше голяма стъпка за мен!Още съм му благодарна!Много!
Така и не разбра нито името ми....нито коя съм,каква съм и що съм...но разбра душата ми и сърцето ми!
Така излекувах дълбока рана в душата си!
Непознат го стори!
Сега му казвам''Благодаря ти!''....макар и да не го про4ете!

Така направих аз Каси.....за теб не знам!Дано намериш правилният 4овек...
Но това с листа..и молива....не върши работа!Опитвала съм!
Късмет мила!  bouquet
     Изпращам ти 4астица от доброто си настроение!
     Персонално за теб!
     Прегърната си от мен! Hug
Виж целия пост
# 6
Джейн, може и да си права обаче пак не ми стига смелостта да го изпиша. Мамка му...толкова безумно рядко пъти съм изпадала в подобни ситуации и все едно и също....
Виж целия пост
# 7
В такива моменти споделям с приятелката ми.Поне съм сигурна,че ще ме разбере.Желая ти много късмет и по-бързо разрешение на проблема.
Виж целия пост
# 8
Аз споделям с мъжа ми и с майка ми. Каквото и да ми се случи казвам на майка ми. Дори и да не ме разбере, дори и да ми се разсърди тя ми е най-близкия човек. Каквото и да съм направила знам че никога няма да си промени отношението към мен нито ще ме предаде. Нали за това са майките.
В твоя случай може би е добре да постъпиш както Джейн те е посъветвала. Влез в някой чат с чужд ник и си кажи мъката на някой напълно непознат. Ще ти олекне а може и да получиш безпристрастно мнение каквото приятелка или роднина няма да ти дадат.
Успех и дано се отървеш от проблема.
Виж целия пост
# 9
С приятелки или майка ми винаги намирам с кого, просто и хубаво и лошо всичко си казвам.
Виж целия пост
# 10
със сестра си споделям.
От скоро живее в Бургас и страшно много ми липсва  Heart Eyes

Ако нямаш сестра- идеята на Джейн като че ли е най-добра
Виж целия пост
# 11
най-често с никого, а в много краен случай с котката  Peace може и смешно да звучи, но на мен ми действа прекрасно, успокоявам се и решенията после ми се явяват...  Hug ходила съм и в гората... като се бях отчаяла много и така наум си говорих с разни неща там, заредих се някак... според мен всеки е малко луд, тъй че шизофренично или не, важно е да разпуснеш и да се почувстваш по-добре  Peace
Виж целия пост
# 12
Касиди, разирам те напълно. В момента съм точно в такова положение. Имам и приятелка, но нещо не се олучава точно сега споделянето. С майка ми и сестра ми е напълно изключено. Въртя си се в някакъм омагьосан кръг и така ме гризе нещо отвътре, че . . .
Виж целия пост
# 13
Споделям си тук, затова държа да съм анонимна.
Споделям и с една-две най-близки приятелки.
Споделям със сестра ми.
Споделям с приятеля ми.

С кого от изброените ще споделя - зависи от темата.
Виж целия пост
# 14
Споделям само с приятелките ми от нета .Е,и с мъжа ми ,разбира се .Той си ми е най-доброто приятелче. Hug Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия