Вече цяла седмица с разтройство, съвети моля!!!

  • 1 078
  • 10
Здравейте, от миналия петък синът ми на 2г 4мес е с разтройство, но не диария. Ходи най много по 3 пъти на ден по голяма нужда, но е много рядко, почти течно. На какво може да се дължи това? Преди време беше изкарал коли инфекция.
Пуснах му във вторник микробиологични изследвания, но те ще са готови утре.
Ако на някой му се е случило, с удоволствие ще приема съвети.
Виж целия пост
# 1
На Алекс му помогна Нелидикс,но му го изписа педито,не прави нищо на своя глава,изчакай микробиологията Peace
Виж целия пост
# 2
      Синовете ми са 10 дни с разтройство. Вече почти отшумя. Първите дни им предписаха ентерол и смекта, но нямаше подобрение и след това докторката даде хидрасек, мезим форте - за регулиране на чревната флора и саностол пробиотик.
      Щях да зябравя, че и диета спазваха - без никакви мазнини. 
Виж целия пост
# 3
При дъщеря ми комбинацията Хидрасек и Ентерол/едновременно/ действа почти винаги. Поне седмица след като се оправи давам Лактофлор.
Виж целия пост
# 4
Варен ориз, с мъничко сол и захар. Да е сварен до разкашкване.
Слизестите вещества, които се образуват при варенето, успокояват чревната лигавица.
Дано да няма нищо притеснително в изследванията.
Виж целия пост
# 5
И ние го езкарахме това чуда първия ден веднйж повърнахве а на дретия беше чудо, казаха че е от храна. Само диета Смекта и спокойствие от моя страна.
Виж целия пост
# 6
Ох, не знам, ама аз не съмдете, а от няколко дни и аз съм така. Първо синът ми, който е на 3,5 г. имаше разстройство, а след това и аз започнах. Първо повръщах, а от няколко дни ми е гадно на стомаха, ама много, и имам разстройство. Вече не знам какво да правя. Дори не ми се яде, което при мен е неестествено. Започвамвече да си мисля лоши работи.
Виж целия пост
# 7
Пие ли нещо против разстройството? Спазвате ли строга диета?  newsm78
Виж целия пост
# 8
Прахчета + диета. При нас това помага.
Виж целия пост
# 9
Наистина, обкновено прахчета+строга диета е оправията.
Виж целия пост
# 10
варен ориз с малко солчица-много помага ! вече съм се убедила
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия