До кога ще мога да шофирам?

  • 1 944
  • 37
Bremenna sam v 28 sedmica i mi omrazna ot neprekasnatite saveti na babite da spra da shofiram... Sled tova obache mi stava gadno che eventualno bi moglo da prichiniavam otricatelni emocii na bebeto v men... V sashtoto vreme se chuvstvam dobre...
Виж целия пост
# 1
Щом се чувстваш добре няма страшно шофирай си! Аз се закарах сама до болницата 1 ден преди  да родя! Крах си през цялата бременност! Laughing
Виж целия пост
# 2
Предвид на пътната обстановка в София... не знам как да те посъветвам Embarassed  Аз също карах през цялата бременност и от напрежение понякога корема ми беше твърд Close Въпросът е не какво ти казват другите, а как се чувстваш ти зад волана. Ако си напрегната непрекъснато и се ядосваш на "дисциплинираните" шофьори, не мисля, че е много полезно. Но, ако тези емоции липсват не виждам да има проблем. Wink
Виж целия пост
# 3
Имаше една тема за шофирането малко по-назад-там доста се изказаха, че са шофирали до последно, така че ако не те е страх-карай си колата! И на мен ми бучаха, ама кой ти слуша! Wink
Виж целия пост
# 4
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=1886
виж тук има доста мнения по-въпроса..
Виж целия пост
# 5
Аз съм млад шофьор и доктора ме посъветва още в началото на четвъртия месец да прекратя шофирането. Както знаете бебчо чувства всичко, което чувствате и вие и затова не трябва да е подложено на стрес. А да си шофьор по улиците на София си е повече от стресиращо. Сега си почивам активно и се поглезвам повече на таткото. Сега ми се е паднало... Embarassed
Виж целия пост
# 6
аз си шофирах до последно...дори се закарах сама до болницата един ден преди да се роди бебка/но пък беше планово секцио, така че не съм имала контракции, разкритие и т.н/...

Виж целия пост
# 7
Само внимавай да не се заклещиш в колата Joy
Че тогава ще трябва да И направят секцио hahaha
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 8
Карах до деня преди да родя.Даже исках да се закарам сама до родилния дом като раждах,че много ме изнервяха околните,но не надделях.Карай си докато прецениш че можеш.Никой не може да ти каже до кога можеш да шофираш.
Виж целия пост
# 9
Карах до последно Grinning
Виж целия пост
# 10
карах си до последния ден преди да родя! карах и от 7 ден след като родих
Виж целия пост
# 11
В деветия месец доста трудно се шофира, но не е невъзможно. Аз претпочетох тогава вървенето основно за да родя по- бързо, щото ми беше писнало вече!
Виж целия пост
# 12
Шофирах и в деня в който влязох да раждам. Излязох от родилния дом и се качих на колата за да отида до лекарката. Раждах секцио - за протокола. Според мен е много по-безопасно да си в колата отколкото да те блъскат в градския транспорт.
Виж целия пост
# 13
Все пак най-добре е да питаш твоя лекар и сама да си прeцениш!
Иначе аз много, много не послушах гинеколога ми и карах също до последния ден преди да родя. Моята кола е много удобна и не друса, но като шофирах на баща ми колата, всеки път слизах с втвърден корем Embarassed. - имах си доста често контракции. На по-големи разстояния /около 50 км./ предпочитах да ме возят след 5-я месец.
Виж целия пост
# 14
Чувствах се добре и си карах колата до последно  Hug
Все се намираше някой да подхвърли, колко било опасно да шофирам бременна, но не им обръщах внимание  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия