За ЛЕПТЕН?

  • 879
  • 14
Приспивам сега малката и междувременно ми се налага всеки обед по всички канали да гледам рекламата на Лептен. Забелязвам, че се изказват за него различни кожни специалисти. Направих си труда да проверя и наистина те са кожни лекари. Чудя се, колко трябва да си луд да се съгласиш да рекламираш едно НИЩО. Колко ли струва това имайки предвид , че рискуваш кариерата си напред, препоръчвайки един продукт, който според мен не действа изобщо? Дали някой ще им се довери от тук нататък?
Виж целия пост
# 1
Естествено, че го правят за пари!
Виж целия пост
# 2
но заслужава ли си? Аз не бих отишла да направя реклама на нещо което не става и след това да твърдя, че съм добър специалист. А и ако ми се наложи също не бих отишла и се доверила на такъв специалист
Виж целия пост
# 3
Не знам за продукта, но от рекламата ми се повдига вече  Sick

П.П. Наша близка го ползваше и беше доволна Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Въпреки че и на мен ми  се повдига от тяхните толкова тъпи реклами,моя приятелка също е доволна и си го ползва.
Виж целия пост
# 5
Естествено, че го правят за пари!

Разбира се !
Виж целия пост
# 6
радвам се, че пойне едно добре мнение за него прочетох, че съвсем се бях отвратила вече
Виж целия пост
# 7
Сестра ми си  го  взе   пълен майтап   е   по не ефикасен продукт не била употребявала.А рекламата разбира се те уверява  че всички пъпки  ще ли  да изчезнат Mr. Green Stop
Виж целия пост
# 8
Мале, ненавиждам рекламата. По-противна реклама не съм гледала. Sick
Виж целия пост
# 9
Имам чувството, че момичетата за рекламата са ги избирали на конкурс за грозота.
Виж целия пост
# 10
Защо сравняваш качеството на лекарската практика с възможностите на рекламните агенции?
Виж целия пост
# 11
Рекламата е ужасна.Имам една позната, която преди работеше за тази фирма, приемаше поръчките.Каза, че страшно много хора си го поръчват.Друг е въпроса дали действа и аз по-скоро си мисля, че зависи от кожата и както на един помага, така на друг не може.
Виж целия пост
# 12
Рекламата е изключително гнусна.
Последната. Sick
Виж целия пост
# 13
Най-смешното (да, да, смешно!) е, че разбирате ли, за 10 дни всички пъпки изчезвали. А то, щото, (не) се досещате, че и без мазила, за 10 дни всяка пъпка ще оздравее сама. ooooh!
Виж целия пост
# 14
Защо сравняваш качеството на лекарската практика с възможностите на рекламните агенции?
имат връзка според мен
за пари го правят ясно е, обаче аз ако искам да отида на специалист за кожен проблем не бих избрала точно тези от рекламата вече след участието им там
сигурно и доста като мен ще го направят - заслужава ли си да загубят клиенти и работа и пари заради парите които ще им даде РА за участието им в рекламата
П.П. ей хора не ме отчайвайте бе, за 3-ти път пиша едно и също. Като се върна назад в темата и чета написаното от мен си мисля да не съм шизофреничка вече постоянно едно и също повтарям и все някой не разбрал и не прочел.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия