Аман вече от простотии......

  • 2 638
  • 41
Чухте ли бе хора искат да увеличават допустимите промили на алкохол cheers в кръвта на шофьорите. #CrazyИначе призовават .."Да спрем войната по-пътищата,Спри искам да стигна жив " travelи то кво стана вместо да ги притискат повече те ги насърчават то така излиза май-май или аз нещо не го разбирам тва ,дали има и други възмутени като мен. smile3511
Виж целия пост
# 1
Нали скоро съдът трябва да оправдае един виновен. Как иначе?
Скоро след това отново ще върнат досегашните граници, а може и по-строг закон да приемат.
Това вече сме го виждали неведнъж.
Виж целия пост
# 2
Спокойно, не са го гласували Laughing
Виж целия пост
# 3

Имаше поправката "Ванко 1",  какво пречи да има и поправка "Ставийски" ...
Виж целия пост
# 4
Ако е така и аз съм  smile3511  Направо да ги  fight всички управляващи.Който и да нацелиш,все има за какво. Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Ама докато го оправдаят,колко ли хора още ще загинат по пътищата.
То и сега има хора,които карат пияни,ама тогава ще стане законно. Sad
Виж целия пост
# 6

Имаше поправката "Ванко 1",  какво пречи да има и поправка "Ставийски" ...
Точно същото си помислих и аз. Недоумявам как е възможна подобна наглост Shocked
Виж целия пост
# 7
Може би няма да го приемат все пак защото се вдигна голям вой.
Стависки може и да е много готин на леда но очевидно в живота е доста нагъл и заслужава да си понесе наказанието. Сигурна съм че това не му е за първи път просто преди това са му прощавали защото не е имало последствия. Даже мисля че преди катастрофата са го спирали и са го предупредили да кара по-внимателно. Нека сега да лежи. Аман от божии избранници.
От друга страна пък след като цял закон промениха за да оправдаят Ванко 1 защо Стависки да пада по-долу.
Виж целия пост
# 8
Бих казала:аман най-вече от простаци  по пътищата.
Каквото и да пише в законите, е ясно че има начини да се заобикалят.
Въпрос най-вече на лична отговорност е поведението на пътя.И на разбирането,че няма нищо по-ценно от живота на невинен човек,който бихме могли да отнемем,заради нехайството и безхаберието си.

П.П. Не визирам конкретния случай със Ставийски.Говоря принципно.
Виж целия пост
# 9
 Няма да стане. Парламентът отхвърли предложението за поправка за увеличаване на допустимите промили.  Naughty
Виж целия пост
# 10
Вичко е възможно в нашата държава Grinning

Първо беше поправката Цветелин Кънчев /сега домашният арест се признава за изтърпяно наказание лишаване от свобода Laughing/.
След това - Ванко 1 ...
Сега е ред на Ставийски ...
После на някой друг ...
 Money Money Money
Виж целия пост
# 11
Вчера го чух и аз това. И се замислих. За мен изобщо не може да съществува понятие, като допустими промили алкохол. От медицински лица знам, че има състояния на организма или определени лекарства, които могат да доведът до отчитане до 0,4 промила, без да е консумиран алкохол и без тези лекарства да пречат на способностите за шофиране. Но за мен всичко над 0,5 трябва да е престъпно. Ако си пил ( пък било то и една бира ) и си седнал зад волана, си идиот и би следвало да си и престъпник.
Това допустими промили алкохол ми е като допустима стойност на открадната вещ. Ако е до 50 лева - не подлежиш на наказание.
Виж целия пост
# 12
Вчера го чух и аз това. И се замислих. За мен изобщо не може да съществува понятие, като допустими промили алкохол. От медицински лица знам, че има състояния на организма или определени лекарства, които могат да доведът до отчитане до 0,4 промила, без да е консумиран алкохол и без тези лекарства да пречат на способностите за шофиране. Но за мен всичко над 0,5 трябва да е престъпно. Ако си пил ( пък било то и една бира ) и си седнал зад волана, си идиот и би следвало да си и престъпник.
Това допустими промили алкохол ми е като допустима стойност на открадната вещ. Ако е до 50 лева - не подлежиш на наказание.
Абсолютно съм съгласна!Като си решил да пиеш вземи си пари и за такси! #Cussing out
Виж целия пост
# 13
За мен изобщо не може да съществува понятие, като допустими промили алкохол.
За мен също!
И по-лошото е, че винаги страдат невинни хора и семейства.
Виж целия пост
# 14
Снощи, докато слушах анонса на Сутрешния блок, си помислих, че няма начин да не се появи поне една набързо скалъпена възмутителна тема... Laughing
Все повече се слушат и четат само заглавията. Защо?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия