закъснява ми

  • 2 684
  • 28
Значи имам следния проблем-на 14 години съм(мястото ми не е тук)И имам цикъл от 5 месеца-досега винаги ми е закъснявало с по най-много 6 дни, а сега ми закъснява вече девети ден-нормално ли е-не съм бременна! newsm68
Виж целия пост
# 1
Не се притеснявай,това са хормонални смущения,все пак си в пубертета.Ще ти дойде Peace
Виж целия пост
# 2
Нормално е.Докато ти се регулира цикъла и стане редовен,трябва време.
Виж целия пост
# 3
Не се притеснявай,това са хормонални смущения,все пак си в пубертета.
На почти същата възраст(15 г.) не ми беше дошло повече от месец.Наложи се да ми го предизвикат с инжекции прогестерон.
Виж целия пост
# 4
Не се притеснявай! Ще се регулира с времето. Но ако много закъснее отиди на гинеколог.
Виж целия пост
# 5
Не се притеснявай! Ще се регулира с времето. Но ако много закъснее отиди на гинеколог.
Колко ще рече много?Кажи за да знам кога да ходя ако не ми идва  bouquetА аз сега бях в 1 фр и в 1 нейна книжка за пубертета четах, че е нормално да закъснява до 2-3 месеца Joy и на мен ме болят гърдите значи този месец трябва да ми дойде нали-обикновено 12 дни преди да ми дойде ме болят гърдите #Crazy moresmile bombs sohappy
Виж целия пост
# 6
Ео няма ли кой да ми каже-щом ме болят гърдите това значи ли, че ще ми идва? bombs
Виж целия пост
# 7
Сигурно.
Обаче, аз ти препоръчвам да посетиш този сайт и по-специално този подфорум. Там ти е мястото и сама ще се чувстваш по-комфортно сред връстници със същите проблеми като твоите Hug
успех и не се притеснявай, както казаха вече и други мами, нормално е да още да ти е нередовен цикълът, а болките в гърдите са нормални за годините ти и не могат да се асоциират само с идването на цикъла.
Виж целия пост
# 8
Сигурно.
Обаче, аз ти препоръчвам да посетиш този сайт и по-специално този подфорум. Там ти е мястото и сама ще се чувстваш по-комфортно сред връстници със същите проблеми като твоите Hug
успех и не се притеснявай, както казаха вече и други мами, нормално е да още да ти е нередовен цикълът, а болките в гърдите са нормални за годините ти и не могат да се асоциират само с идването на цикъла.
Да аз посештавам и този форум-но понякога имам нужда да посетя и вашия форум, защото в другия форум много се надуват и отварят Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Да, права си, наистина, обаче там има хубаво написани статии по теми, които те вълнуват, има и много пуснати теми, в които се коментират неща, които някой вече е преживял и сега ти се сблъскваш с тях - от тази гледна точка, не е нужно да си пускаш тема за твоя си проблем, а просто да преровиш няколко страници назад из форума и да прочетеш няколко компетентни мнения Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Да, права си, наистина, обаче там има хубаво написани статии по теми, които те вълнуват, има и много пуснати теми, в които се коментират неща, които някой вече е преживял и сега ти се сблъскваш с тях - от тази гледна точка, не е нужно да си пускаш тема за твоя си проблем, а просто да преровиш няколко страници назад из форума и да прочетеш няколко компетентни мнения Simple Smile
Аха мерси много Hug
Виж целия пост
# 11
С годините и цикъла ще се стабилизира  Peace
Виж целия пост
# 12
Точен като часовник, но от няколко години насам. Преди това просто редовен.
Виж целия пост
# 13
Винаги е бил точен като часовник. Всъщност, когато отидох на гинеколог за регистриране на бременността ми той умря от смях като му казах, че ми закъснява с 4 дена. Е, оказа се, че съм бременна.
Виж целия пост
# 14
Не се притеснявай,това са хормонални смущения,все пак си в пубертета.
На почти същата възраст(15 г.) не ми беше дошло повече от месец.Наложи се да ми го предизвикат с инжекции прогестерон.
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия