сервиз за хлебопекарна

  • 1 334
  • 2
След като пуснах в готварския 2 запитвания и не получих отговор ще опитам и тук.Фиф-ката ми има нужда от смяна на уплътненията и занитване на осите. Да знаете къде ремонтират пекарни, пък било то и от всяка друга марка?
Виж целия пост
# 1
Момичета редовно чета темичките за машините за хляб.
Та молбата ми е следната: ако някоя мама има желание да ме снабди с такава ФИФ и да ми я изпрати ще и бъда много благодарна. Поемам си всички транспортни разходи за услугата!!!!! Има ли някоя добра и услужлива мама????
Виж целия пост
# 2
Момичета редовно чета темичките за машините за хляб.
Та молбата ми е следната: ако някоя мама има желание да ме снабди с такава ФИФ и да ми я изпрати ще и бъда много благодарна. Поемам си всички транспортни разходи за услугата!!!!! Има ли някоя добра и услужлива мама????
Миличка, не знам дали си струва.  В tcm-а до нас вчера фиф-ката струваше към 100 лева.Моята машина не можаха да ремонтират, че нямали части, при което си купих Аляска за към 100-тина лева, така че, по-добре си купи такава от Метро. Ако някоя услужлива мама ми каже къде продават по-евтини фиф-ки в София ще ти купя. Родителите ми живеят във Варна и ще ми бъдат на гости за празниците, те биха могли да ти я донесат. Но пак ти казвам, не знам дали си струва, ако ти се развали ще имаш много ядове.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия