Къде в Пловдив кола с педали или...?

  • 515
  • 3
Търсим на малката от тези коли , които са с педали или в краен случай съм виждала такива, които се придвижват чрез бутане с краката. Голямо обеснение му направих дано ме разбрахте.
Виж целия пост
# 1
Vij v Technopolis.Tuk v Burgas-kiq imaa na Kettler- 140lv.Mnogo sa dobri. Nqma da syjalqvate!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 2
в склада на Чиполино/мисля,че е на кукленско шосе/ или на търговията на Брезовска има!На племенника ми купиха оттам с педали,но тя се кара по-трудно,за по-голямо дете е-след2г,според мен!Ние купихме на сина ни за 1 рожден ден от тези дето се бутат с краката отстрани,марката е турска-BIDIK/и тази с педалите също/,не е на чиполино ,вече е на 2 и не слиза от нея,аз не съм очаквала такъв интерес/скоро вс обувки ще станат с отворени пръсти Mr. Green /Като ги съберем двамата с двете коли се карат за тази дето е без педали,по-лесно се управлява!Магазина от който я взехме изгорял,та няма см да обяснявам къде е!
дано съм била полезна!
Виж целия пост
# 3
На Брезовско шосе голямата търговия- с влизането на около 50м.вдясно, виждат се детски играчки.Турски са,но вече от една година я тормозим здраво /количката де/ и още е здрава.Струват 45 лв.и за цената си заслужава.Дори купих същата и на племенницата че много се караха за една кола.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия