окосмяване по корема

  • 7 711
  • 22
       Здравейте мами,

    Имате ли такъв проблем - коремът ми от пъпа надолу се е окосмил много неприятно, много кофти черта. Не е кафявата черта ,която има при бременните, а много  косъмчета. Как се оправяте?  Blush
Виж целия пост
# 1
Не се притеснявай,това е нормално.И при мен не е черта ами направо си е окосмяване,но акушерката ми каза да не ги махам с нищо,те сами ще си опадат след раждането.Така,че не се шашкай!
Виж целия пост
# 2
Лошото е,че не при всички падат и се налага да ги махаш Sad
Виж целия пост
# 3
При мен паднаха, дано и при теб стане така Peace
Виж целия пост
# 4
Лошото е,че не при всички падат и се налага да ги махаш Sad
И с мен така се случи. Не ми паднаха от предишната бременност и се налага да ги махам. Представям си колко ще ми "изникнат" с тази ми бременност. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
При мен паднаха месец след раждането Peace
Виж целия пост
# 6
При мен не паднаха от първата бременност и аз ги махам. Много е неприятно.
Виж целия пост
# 7
Лошото е,че не при всички падат и се налага да ги махаш Sad
Мда,при мен не паднаха от самосебе си  Sad
Виж целия пост
# 8
освен тъмната черта като бременна имах и аз много окосмяване. не предприемах нищо през целия период, докато при раждането не ме обръснаха до пъпа. #Cussing out
добре,че в онзи момент не мислех за това, че ме бръснат (все пак имаше вероятност да ме резнат), аза това колко по-бързо да излязат бебетата.
учудих се, че всичко си е както преди - нито помен от гадните дебели гъсти косми, въпреки че ги обръснаха Grinning
Виж целия пост
# 9
Ще паднат  Peace
Виж целия пост
# 10
И трите пъти имах ,сами си падаха след раждането. Grinning
Виж целия пост
# 11
е,аз късметлийка-без по-обилно окосмяване Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Дължи се на хормоналния дисбаланс, който настъпва по време на бременност.
След като родиш, ще паднат.
Виж целия пост
# 13
При мен паднаха, дано и при теб стане така Peace
И при мен така
Виж целия пост
# 14
И аз съм така.Вече близо 6 месеца след раждането още не са паднали но не смея да ги махам,махна ли ги винаги ще имам.Сами падали.Поне така съм чела.Чакам,пък ще видим.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия