Третата година от майчинството.....

  • 615
  • 8
Искам да попитам третата година неплатен отпуск за отглеждане на дете, води ли се за трудов стаж?
Виж целия пост
# 1
Искам да попитам третата година неплатен отпуск за отглеждане на дете води ли за трудов стаж?

Води се, но не се заплаща вече от държавата.
Виж целия пост
# 2
Даже май не е една година а 6м.Ако някой знае дали може майката да ползва и на бащата 6-те месеца?
Виж целия пост
# 3
Да, майката може да ползва и 6те месеца на бащата, но той трябва да подпише декларация, че й ги предотстъпва. Сега, с новите въведения, дали е още така.... незнам...
Виж целия пост
# 4
Да, майката може да ползва и 6те месеца на бащата, но той трябва да подпише декларация, че й ги предотстъпва. Сега, с новите въведения, дали е още така.... незнам...
И аз това не го знам сега как е?Иначе за миналата година знам че така беше ама нали имаше някакви промени.......?
Виж целия пост
# 5
Май,че два пъти по 6 месеца може и сега.
Виж целия пост
# 6
По общо 6 м. могат да ползват и майката и бащата до навършване на 8г. на детето.
Виж целия пост
# 7
Току що проверих.Не може да се прехвърлят на бащата 6-те месеца върху майката.Т.е. майката има само право на 6м.
Виж целия пост
# 8
Май,че два пъти по 6 месеца може и сега.

 Не!Само 6 месеца за майката.Защо измислиха тази глупост, не мога да разбера.Малко са бащите, които биха си взели 6 месеца за да гледат дете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия