Стига ли ви времето...

  • 2 378
  • 50
... за задръстването, работата, дома (каквото и да означава това за вас)? Ами, детето, мъжа и приятелите? Само моята ефективност ли е по низходящата крива? Или съм много амбициозна? Кое изостава у вас?
Виж целия пост
# 1
Всичко изоставя Flutter
Виж целия пост
# 2
оп,изостава
Виж целия пост
# 3
Нищо не изостава. Времето е с нас.
Виж целия пост
# 4
Нищо не изостава. Времето е с нас.

Вас от Олимп кой ви пита?!...  Crossing Arms
Виж целия пост
# 5
В момента ми стига, даже имам свободно в излишък, но скоро няма да е така.
Виж целия пост
# 6
Гладенето?! Какво гладене? Че аз и като имам време гладя само в ужасно краен случай. Иначе чистенето и готвенето. И форума. Както виждате, напоследък никаква ме няма.
Виж целия пост
# 7
Peace Peace Peace
Абсолютно всичко изостава напоследък. Направо не смогвам да се справя с всичко при положение,че съм си вкъщи и все още не работя.
Виж целия пост
# 8
За да ми стигне времето за това което Искам,пренебрегвам това което трябва.
Виж целия пост
# 9
Не ми стига времето да се виждам с хора. Добре, че има форум. Иначе съвсем щях да замязам на отшелник.
Също така не ми стига време да ходя на разни разкрасителни процедури, затова всичко си правя сама, между/по време на другите задължения.
Иначе аз гледам децата (без адютанти), готвя (всеки ден), чистя, гладя и пр.
И работя, макар не толкова, колкото преди да родя второто.
И всеки ден спортувам по един час.  Blush
П.П. Имам график, който спазвам. Изпълнявам задачите по приоритет. Това е моята система.
Виж целия пост
# 10
Не ми стига за нищо, работя и в събота от началото на годината всяка седмица, страдат децата и мъжа ми, защото все им мърморя и съм уморена.
Виж целия пост
# 11
Всичко пренебрегвам,без детето ,мъжа ми и себе си.
Виж целия пост
# 12
Не ми стига, за нищо не ми стига, не знам дали е защото съм разхвърляна.
Майната на всичко казвам, освен на децата и мъжът ми - всичко друго да чака. Crossing Arms
Виж целия пост
# 13
Иначе аз гледам децата (без адютанти), готвя (всеки ден), чистя, гладя и пр.
И работя, макар не толкова, колкото преди да родя второто.
И всеки ден спортувам по един час.  Blush

След тези твои думи, самоубийството изглежда моя най-логичен избор!

P.S. Да ти е честита племенницата!   bouquet  Grinning
Виж целия пост
# 14
Ние, Наше Величество, дето сме от Полу Олимп да кажем, че твърде много ни костват усилията, за да ни стигне времето за всичко и пак не успяваме да огреем навсякъде, въпреки че сме сторъка богиня.

Липсва моята опция - `сънят`. А останалите опции са с различни приоритети в различни моменти. Някои са с постоянен такъв, други са елиминирани.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия