Ползвате ли съдомиялната за шишета и биберони?

  • 1 093
  • 26
Защо?
Аз - да, но доплаквам след миялната, за всеки случай...
Виж целия пост
# 1
Случвало ми се е. Като нямаше топла вода само така ги миех - нямах избор. Обаче не се измиват хубаво, да ти кажа... Ако така постъпваш, определено поне ги изплаквай.
Виж целия пост
# 2
Ти си решаваш, но според мен не е никак подходящо, то не е ли да си го изтъркаш с гъба и сапунче определени само за шишетата, дето се вика "око да види ръка да пипне"  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
не използвам , не съм почитателка на съдомиалните
Виж целия пост
# 4
Моята не я използвам, но съм виждала съдомиялни с програма за стерилизиране на шишета.
Виж целия пост
# 5
Никога не бих използвала!
Виж целия пост
# 6
Не,защото нямам Mr. Green
Виж целия пост
# 7
не,
много ряко и за чинии я пускам, а какво остава за нейните шишета...
Никак не съм й фенка
Виж целия пост
# 8
Слагам определени шишета (вече само на Авент магическите, другите не ползва), всичките му лъжички и чинийки. А преди, когато беше още с биберони, слагах само шишенцата, без бибероните, струваше ми се, че каучука ще се разпадне вътре за толкова време. На самите опаковки на шишетата има надписи, дали са подходящи за миялна или не.
Виж целия пост
# 9
аз от време на време ги мия в съдомиалната. По лесно и бързо ми е с четката на чешмата.
Виж целия пост
# 10
Ами да, вече мия в нея.
Виж целия пост
# 11
Нямам съдомиялна, но ако имах може би в някакви моменти щях да я ползвам и за бебешките съдове. Химията във верото ми се струва еднаква като химията в препарата за съдомиялна. Може и да греша, разбира се.   bouquet
Виж целия пост
# 12
Нямам съдомиялна,но и да имах не бих и се доверила.
Виж целия пост
# 13
Нямам, но не бих, защото ми се струва, че таблетите за съдомиялна са много по-агресивни от верото. Особено пък за бебе до годинка - никога  Naughty
Виж целия пост
# 14
Не, защото нямам, но дори и да имах не бих я използвала за тази цел  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия