Течение при бебе!

  • 1 167
  • 8
Здравейте!
Тази вечер открих на бебка по памперса жълтеникаво-зелено петно.Огледах я обстойно и се оказва,че от влагалището изтича секрет!
Много съм притеснена!От какво може да е?
Имали ли сте такъв проблем?
Виж целия пост
# 1
Цитат на: Hrisi Lazarova
Здравейте!
Тази вечер открих на бебка по памперса жълтеникаво-зелено петно.Огледах я обстойно и се оказва,че от влагалището изтича секрет!
Много съм притеснена!От какво може да е?
Имали ли сте такъв проблем?
 Хубаво е да се вземе секрет за посявка! Обърни се към педиатъра. Не се притеснявай предварително. Това им е лошото на жените - имат си "отвор", който лесно се замърсява. Grinning
Виж целия пост
# 2
Благодаря за отговора!
Днес нямаше нищо в памперса,гледах доста обстойно!
Явно е било нещо еднократно.
Виж целия пост
# 3
Да,случи се два пъти на около 1г.8м.Педиатърът взе секрет за изследване и посявката беше стерилна Rolling Eyes Вторият път си дадох сметка ,че е от гентамициновите капки за нос. Давали ли сте наскоро някакви антибиотици?
Виж целия пост
# 4
Не, никакви лекарства не е пила откакто е родена(дано и да е така за вбъдеще).Аз си мисля,че може да е от акото,че същият ден в които се появи течението се беше наакала до ушите(буквално) и аз не я смених веднага(защото не усетих).
Виж целия пост
# 5
Аз имам момченце,ама да се включа,защото и на нас ни се е случвало няколко пъти и то когато педи това сме сменяли пълен памперс.Явно е останало нещо,което се е  зацапало като пишка Wink
Виж целия пост
# 6
Поискай да й изследват една старилна урина от джипито. При нас имаше такъв проблем преди 2м. и се стигна до болница (не се плаши де) поради подценяване на проблема от страна на нашата лекарка #2gunfire . Имало бактерии в урината, в седствие на което се получи чак възпаление на бъбреците. ooooh!
Виж целия пост
# 7
Според мен не си почистила добре след наакването...Иначе изобщо нямаше да е еднократно течението  Crossing Arms
Виж целия пост
# 8
И моята дъщеря имаше подобно течение,но като беше на няколко дена.За това бях чела преди да родя-предаване на хормони от майката по време на раждането.Имаше и акне,и подути цицки,но всичко мина за дни без особено лечение
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия