Съседки-копирачки...

  • 5 332
  • 43
-Имате ли и вие по една такава съседка,която копира всичко от вас?Например купувате си ново палто и на другия ден и тя носи такова.Простирате килима си на терасата и хоп,другата седмица съседката носи под ръка почти съ6тия килим  Close  Ама де да бе6е само това...А3 не съм чак толкова повърхтностна и досега не й обръ6тах внимание,гледах да я иzбягвам.Но сега вече прекрачи всички граници...Миналата година аz zабременях с второто си дете и три месеца по късно и тя zабременя с четвърто...Ре6их да  раждам със секцио по желание(първото ми дете съ6то бе6е секцио) и съседката и тя  ре6и да ражда секцио по желание(след три напълно нормални раждания,при които дори не се е раzкъсала),zа6тото сега я било страх Shocked Хубаво и това не е толкова важно,всеки ражда както иска.Само дето аz кръстих дъ6теря си Фиона и тя,която роди преди две седмици момиченце, съ6то го кръстила Фиона #2gunfire Не ме раzбирайте погре6но,но това ми дойде малко в повече....Името не е често сре6тано и съм сигурна,че ако аz не й го бях каzала няма6е и да се сети да кръсти детето така  Close А3 точно zатова го и иzбрах,zа6тото исках детето ми да има по раzлично име...и сега какво стана-в целия град има две Фионии те живеят преz две преки Confused Кажете имам ли право да се ядосвам толкова и как бихте реагирали вие?
Виж целия пост
# 1
Хахава ми се вижда тази съседка, аз на твое място бих прекратила контактите.
За дрехи често съм чувала, ама чак пък и името на детето? Thinking
Виж целия пост
# 2
Хормонално зависима си още, май. Ще ти мине.
Виж целия пост
# 3
На твое място бих следила мъжа си...  Thinking
Виж целия пост
# 4
На твое място бих следила мъжа си...  Thinking

Ха,  и аз имах това предвид, но се поколебах да го кажа. Confused
Виж целия пост
# 5
На твое място бих следила мъжа си...  Thinking

Най-вече. Simple Smile
Виж целия пост
# 6
6то пък мъжа ми? newsm78
Виж целия пост
# 7
Ами защото тази по всяка вероятност го харесва, щом те копира и се предполага атака, пък той как ще реагира - не знам.
Една приятелка имаше този проблем, само дрехите обаче и накрая се разведоха и онзи заживя със съседката.

П.П. Малее, сигурно ми е много скучно в неделя сутрин, щом такива сериали развихрям. Joy
Виж целия пост
# 8
Как защо?  Ами както сте я подкарали, да не се учудиш, ако я свариш в собственото си легло...   Shocked
Виж целия пост
# 9
мисля, че се вживяваш. ти па кво си се вторачила? детето си е нейно, килима също, палтото и то... като искаш да си оригинална ший си сама дрехите и си тъчи килимите - е няма да може да те копира.
Виж целия пост
# 10
Ха, съмнявам се, това влечение е неудържимо, със сигурност пак ще я копира.
Виж целия пост
# 11
Ха, съмнявам се, това влечение е неудържимо, със сигурност пак ще я копира.

ми тогава.. крайни решения... местят се в друг град. ако ги последва.. ни знам....
Виж целия пост
# 12
имам подобен пример от преди мноооого години. бях още дете, живеех в 12 етажен блок с по 5 ап на етаж, с 2 думи - много хора на едно място. имаше 2 сем, едното от които копираше постоянно от другото за всевъзможни неща от битов характер. и в двете сем имаше по едно голямо момиче, но едната майка забременя, другата да не остане по-назад и тя. след известно време на първите им писна и по щастливо стечение на обстоятелствата се преместиха на другия край на варна. другите, копирачите, до ден днешен нямат хич късмет. ама така е, като не живееш свой живот. copy paste не е начин на живот!!!
Виж целия пост
# 13
Има ги тези неща. Ако не е съседката, ще е някоя приятелка или роднина и така.
Момичета, я се стегнете! Не е шега работа това. Naughty
Виж целия пост
# 14
 Нямам такива съседки. Едно време имах такива съученички обаче  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия