Детски кожух

  • 6 083
  • 23
Искам да купя за дъщеря си детско кожухче. Тя е на 4 годинки. Можете ли да кажете къде има нещо хубаво? Гледах едни в Хиполенд обаче с едно ярко зелено на ръкавите - нещо хич не ми допадна.
Виж целия пост
# 1
ето http://moebebe.com/
Виж целия пост
# 2
Ами аз съм виждала в няколко магазинчета в нашия квартал точно кожухчета. И много ме хвана яд, че са само за по-голями момиченца. Видях едно много хубаво на пазачето до Билла в Младот - вталено, винено червено и много изпипано.
Има стахотни кожухчета и в Мадъркеър, но там са доста скъпички.
Виж целия пост
# 3
И аз търся нещо подобно, така че кажи, ако намериш нещо хубаво
Виж целия пост
# 4
Такива кожухчета, в цветове и размери има по изложенията в НДК...."Произведено в България", "Кожен свят".....
Виж целия пост
# 5
Тези ги гледах в едно магазинче до нас, но нещо не ми допаднаха особено - благодаря ти все пак   bouquet
Виж целия пост
# 6
В Зара аутлет на Ангел Кънчев имаше някакви кожухчета, но от изкуствена кожа.
Виж целия пост
# 7
Някаква българска фирма също има нови модели екокожа. Ти екокожа ли търсиш или естествена.
Виж целия пост
# 8
Някаква българска фирма също има нови модели екокожа. Ти екокожа ли търсиш или естествена.
Ами нямам претенции - да е топъл и да ми хареса на външен вид.
Виж целия пост
# 9
Някаква българска фирма също има нови модели екокожа. Ти екокожа ли търсиш или естествена.
Ами нямам претенции - да е топъл и да ми хареса на външен вид.

Все пак предполагам, че от естествена кожа ще е по-топъл...
Виж целия пост
# 10
Дано не излезе като реклама но виж в този сайт моделите на кожухчета. Започват от размер 98. Кожата е добра а фирмата е българска. Цената ще зависи от магазина но горе долу от 40-60 лв.http://www.take1one.com
Виж целия пост
# 11
mama_mima, kъде в София продават дрешките на тази фирма...
Виж целия пост
# 12
ami v sofia gi ima na dosta mesta na pliska ima gi i v mladost ima gi sushto taka i v liulin bl.380
po lomsko shose syshto i na krasna poliana gi ima
Виж целия пост
# 13
www.take1one.com
moje da se porycha i s kurierska firma
na adres e_mail : take1one@take1one.com
Виж целия пост
# 14
ami v sofia gi ima na dosta mesta na pliska ima gi i v mladost ima gi sushto taka i v liulin bl.380
po lomsko shose syshto i na krasna poliana gi ima
Може ли по-точно обяснение, интересува ме в Надежда или Люлин. Много симпатични модели  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия