problem v kraq na 8-mesec

  • 731
  • 10
imam problem niska sam 158,ob6to vzeto malka,termina mi e na 15 noemvri,polu4avam kontrakcii i doktorkata mi kaza da leja postoqnno i nqkoi da me gleda ina4e vlizam v bolnica,bebeto e nisko dolu i imam skasena 6iika li e ve4e ne pomnq ot uplaha,trqbva da go zadarja pone o6te 10 dena.na vas bade6ti i nastoq6ti mami slu4valo li vi se e taka?a az sam ot horata koito ne mogat da stoqt na edno mqsto a kamuli v bolnica Sad Sad Sad Sad


Имам проблем. Ниска съм 158, общо взето малка, терминът ми е на 15.11, получавам контракции и докторката ми каза да лежа постоянно и някой да ме гледа иначе влизам в болница. Бебето е ниско долу и имам скъсена шийка ли е вече не помня от уплаха. Трябва да задържа поне още 10 дена. На вас бъдещи и настоящи мами случвабо ли ви се е така? Аз съм от хората, които не могат да стоят на едно място а камоли в болница Sad(((

Пиши на кирилица!!!
Виж целия пост
# 1
Аз също не мога да седя на едно място, но в случая бебчо е най-важен и щом се налага ще се лежи.Два пъти лежах до сега през бременността и съм готова да лежа още ако има проблем за бебока. По добре е в болница където ще бъдеш под наблюдение.
Виж целия пост
# 2
Според мен е най- добре да постъпиш в болница , за да си под наблюдение, защото в момента бебока е най- важен Rolling Eyes Аз прекарах цялата си бременност в болницата в името на бебчо , но всичко мина нормално благодарение на специалистите  Hug Така, че не му мисли  много , а гледай да сте добре с Бебо , не е толкова страшно да лежиш в името на нещо толкова прекрасно  Joy Успех   bouquet
Виж целия пост
# 3
Немога да стоя на едно място ли Rolling Eyes не мога да лежа ли  Shocked ела ме виж девет месеца кви ги върших  Rolling Eyes
Лягай си на задника и си почивай ако не искаш да влезнаш в болницата или ако не искаш да го родиш по-рано.
Успех.
Виж целия пост
# 4
щом се налага ще полежиш седмица две в болницата,щом е за доброто на бебето няма как.
Моят термин е близък до твоя 17.11,и съм висока едва 155,забременях едва 42 кг,не вярвам ръста да е проблем,има и мами с нормален ръст а имат същия проблем.А за контракциите и аз имам пия си магнерича и карам на принципа колкото повече си почивам и бебо си стои на топло токова по добре за него.
Виж целия пост
# 5
Щом са ти казали, трябва да лежиш. Аз лежах доста през моята бременност, почивах си. Родих в 36-та г.с. живо и здраво бебе. Успех ти желая и лека бременност. Peace
Виж целия пост
# 6
От зачеването до края на бременноста съм била на легло.
Много е трудно и мъчително но си заслужаваше.
След като са преценили, че трябва да лежиш, направи го.Заради дететнце трябва да се правят жертви.
Успех Peace
Виж целия пост
# 7
Първите 2 месеца от бременността ми се наложи да полежа доста - 10 дена в болница, а след това вкъщи. В 6 месец отново изкарах няколко дена в болницата. Знам, че е изнервящо и потискащо да почиваш принудително, но заради бебчето устискай още 10 дена. Praynig Заслужава си! Peace
Виж целия пост
# 8
Аз бях точно като теб-ниско бебе,разкритие,мека шийка и кървене в 5я месец.Постъпих в болница за 10ина дни и ме изписаха само защото беше Великден.След това,казаха,много почивка и лежане.Лошото беше,че имам по-голямо детенце и не можех да се грижа за него в това си състояние.Та,с мъжа ми отидоха при неговата майка.До последно пих Магнерич и родих седмица преди термина.В болницата бях на инжекции и по-силни хапчета за задържане.В началото се пазех много и много почивах,но като влязох в 9ия месец,му отпуснах края.Изчистих основно целия апартамент,че то с туй малкото не оставаше време.Моя съвет е да се пазиш.То,да ти кажа,сега ти се е паднало да си починеш малко Simple SmileХубаво е бебето да е напълно готово да излезе на бял свят,всеки ден е от значение.Успех!
Виж целия пост
# 9
Една седмица преди да влезна в деветия месец ми падна тапата. Лекаря ми каза да лягам у нас или в болница. Аз избрах да лежа в нас. На всичко отгоре ми казаха че бебо е по- малък и трябва да го задържа колкото се може повече. Устисках го 1 седмица и родих бебчето - 2,550 и 46см. Всичко му беше наред не е стоял в кувиоз.
Виж целия пост
# 10
На мен ми се е случвало в средата на 8-ми месец да лежа в болницата за задържане и определено беше  гадничко и на системи. Rolling EyesНо какво означава,че не можеш да стоиш в болница newsm78????Все пак състоянието ти изисква да почиваш и все пак всичко трябва да правиш заради бебчето,така че въобще не се и замисляй ако трябва да постъпиш дори и в болница Peace.Знам че е депресиращо там и аз самата съм била в такова положение,но се успокой че няма да е задълго и ти и бебчето скоро ще сте заедно!Успех! Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия