Какво ще се случи, ако всички мнения се нулират?

  • 4 129
  • 93
Представете си стане нещо един прекрасен ден и на всички мненията им ще са на отметката НУЛА.  Mr. Green

Как ще се развият събитията тогава?  Laughing
Виж целия пост
# 1
Аз ще си остана на нула, понеже пиша само в Клюкарника. Wink
Виж целия пост
# 2
Искам да чуя мнението на Бу.  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Пак ще пишм и така.
Виж целия пост
# 4
То е ясно че пак ще пишем.

Мисълта ми беше дали някой ще се почувства ощетен. Дали ще доведе до евентуални неудобства...

Как ще различаваме ветераните от новаците, за да може да ги хокаме последните едно хубаво?  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Ми, битката вече няма да  е стари срещу новобранци, а всеки срещу всеки.
Виж целия пост
# 6
Това ще доведе до нови борби - много ощетени срещу не особено ощетени. Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Ще ми е жал за тези, които дават "мнения" с емотикони във всяка новооткрита тема за да постигнат 2 000 - 3 000 постинга за отрицателно време  Rolling Eyes Някакво криворазбрано уважение ли искат да постигнат.. Thinking..
Да, за тях ще ми е много притеснено.. Laughing
Виж целия пост
# 8
Някои хора ще получат сърдечен удар, гледайки как плодът на живота им си е заминал Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Ще е чудесно!
Виж целия пост
# 10
Някои хора ще получат сърдечен удар, гледайки как плодът на живота им си е заминал Mr. Green

 Joy Joy
Виж целия пост
# 11
Със сигурност и по медиите ще се разбере FlutterНякои живеят за да им се трупат мнения във форума.
Виж целия пост
# 12

Как ще различаваме ветераните от новаците, за да може да ги хокаме последните едно хубаво?  Mr. Green

винаги се познават по стила, по увереността, по темите.
Виж целия пост
# 13
То е все едно на писател книгата да му изгориш....имайте милост Naughty
Виж целия пост
# 14
Със сигурност и по медиите ще се разбере FlutterНякои живеят за да им се трупат мнения във форума.

Ще бъде като след загуба на Бразилският национален отбор по футбол - масови ритуални самоубийства. Онзи, който го причини, няма да има съвест.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия