За кростренажора /елиптикал/

  • 2 137
  • 10
От 3 седмици ходя по 3 пъти седмично на фитнес с цел отслабване и вече се радвам на резултатите, но не пиша сега за да се хваля; най-много ми допада кростренажора, но забелязах, че има различни прогроми с повишаване на съпротивлението, на които се гори много повече; до сега съм въртяла 20 мин на тренажора и 15 на пътеката + тежести и загрявка - общо 60 мин.; обаче 20 мин на тренажора с мин съпротивление са ми много малко и скучни;
исках да попитам мамите -фитнесманиаци, мога ли да увеличавам съпротивлението постепенно примерно до 3-4 без да рискувам да направя много мускулна маса или да заложа на продължителност на степен 1?
Виж целия пост
# 1
За да направиш мускули ще са ти нужни доста тестостерин и стероиди Whistling
Виж целия пост
# 2
За да направиш мускули ще са ти нужни доста тестостерин и стероиди Whistling

то това е ясно; но аз не ща изобщо да правя мускули, а само да стягам и слабея; щото знам какво е да се омеше мускул и сланина  ooooh!; да разбирам ли, че на кростренажора не могат да се правят мускули?
Виж целия пост
# 3
За да направиш мускули ще са ти нужни доста тестостерин и стероиди Whistling

то това е ясно; но аз не ща изобщо да правя мускули, а само да стягам и слабея; щото знам какво е да се омеше мускул и сланина  ooooh!; да разбирам ли, че на кростренажора не могат да се правят мускули?

Могат да се правят мускули, ако си изчистена откъм мазнини и тренираш от 5 степен на горе  Peace

За сваляне 1-3 степен, за стягане 5-8 степен  Peace

Това ли те интересуваше? newsm78
Виж целия пост
# 4
Могат да се правят мускули, ако си изчистена откъм мазнини и тренираш от 5 степен на горе  Peace

За сваляне 1-3 степен, за стягане 5-8 степен  Peace

Това ли те интересуваше? newsm78
smile3521
сега ако кажеш и примерни минути, цена няма да имаш Hug
Виж целия пост
# 5
А как ще се стегнеш без да понаправиш мускули .
И защо се боите от мускулите , благодарение на тях изглеждаме добре .
Не се притеснявай от крос тренажора не можеш да направиш мускули толкова лесно .
Трябва си определено хранене и тренировка , за да станеш мускулеста .
Виж целия пост
# 6
дори и слабо оформени мускули, леко изразени имам предвид, също могат много да променят визията, зависи как искате да изглеждате. Ефекта от кростренажора като визия на мен не ми харесва - за долната част на бедрата  Sad. Харесва ми повече да изпъква горната част на четириглавия мускул /не съм компетентна за анатомията, дано се изразявам правилно  Embarassed/, а не долната. Затова правя допълнителни упражения, ако някои се интересува, ще ги опиша  Grinning
Виж целия пост
# 7
Могат да се правят мускули, ако си изчистена откъм мазнини и тренираш от 5 степен на горе  Peace

За сваляне 1-3 степен, за стягане 5-8 степен  Peace

Това ли те интересуваше? newsm78
smile3521
сега ако кажеш и примерни минути, цена няма да имаш Hug


Не съм компетента, но мое мнение минимум 45 минути - максимум 75 минути, по малки или повече минутни тренировки са с ефект 0 според мен... За да оформиш тялото трябва да изчистиш килата (ако имаш излишни такива) и тогава следва оформянето...

За сравнение имах прасец 46-47 преди (на над 100 кг.) сега е 39 (на 76 кг.)... Това което ти казвам е това което мен са ме учили и това от което аз видях като ефект ползвайки кроса... Но няма по добър уред от него според мен. За инфо карам на 3 степен, скоростта е без значение - различна ми е, продължителността ми е 65-70 минути (целя се да изразходя 500 кал. и така си я определям) Успех   bouquet
Виж целия пост
# 8
Миранди, после /до следващата тренировка/ не ти ли се отваря страшен апетит ?
Виж целия пост
# 9
Миранди, после /до следващата тренировка/ не ти ли се отваря страшен апетит ?

Да, факт е че тренировките усилват апетита  #2gunfire

Процедирам по 2 начина или си спазвам диетата (плодуване) или ям (като за последно, понякога с ограничения, понякога не)  Embarassed  Пия и карнитин, липозан, чайчета, кафета, цигари, вода и това до някъде овладява апетита ми, нооо няма как... Човек трябва да си изгради система на хранене и тренировки и да я спазва стриктно, ако иска да види някакъв резултат...  Whistling
Виж целия пост
# 10
ааа и аз съм на карнитин - знае кучето  Wink - но до края на седмицата ще го спирам и после ще почивам 2-3 седмици;
да ви кажа апетита си е индивидуална работа; на мен, например, не ми е толкова по-голям от преди да реша да слабея; махнах напълно сладкото и тестяното /ям само малко хогаренас от дъжд на вятър/ и от началото на септември съм свалила 9 кила. обаче има още поне толкова /е сега се издадох какъв съм шишундер Embarassed/
днес правих кростренажора на 27 минутна програма, която постепенно от 1ва, качва за 5 минути на 4та и така до последните 5 мин., когато пак постепенно намалява. Изкара ми ангелите, ама ми хареса  Heart Eyes; обаче преди това правих различни видове 3х20 упражнения за крака на гладиатора, защото четох, че за да сваляш на кростренажора, първо трябва да подготвиш мускулите с тежести /отделял се някакъв ензим/; и така ... аз продължавам, пък да видим  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия