"Захир"

  • 5 485
  • 8
Днеска си чета едно списание и попадам на ееееей такава голяма реклама на тва чудо "Захир"... newsm78
http://zahir2007.com/

"Издайте окончателна присъда на целулита и купете еднопосочен билет за вашите мазнини! Захир е максималното човешко изпълнение на 21 век!"... тъй казват Thinking

Някой да има мнение или да е чул отзиви?
Виж целия пост
# 1
Сега започнах със Захир, доколкото съм чувала трябва да се пие поне месец. След китайските капсули не мога да кажа, че чак толкова драстично подтиска апетита, но пък поне като състав е по-сигурен ми се струва- Л карнитин, екстракт от листа на бреза, екстракт от зелен чай и хром. Пие се сутрин и вечер по две капсули. Опаковката за 1 месец струва 20-25 лв в зависимост от аптеката от която го взимаш. за цеулита не вярвам нькякви капсули да помогнат особено, но ако поне откъм килограми редуцира ще бъде екстра. Имам познати които са много доволни, аптекарки по професия, затова и аз реших да пробвам. Ще видим  Peace
Виж целия пост
# 2
Сега започнах със Захир, доколкото съм чувала трябва да се пие поне месец. След китайските капсули не мога да кажа, че чак толкова драстично подтиска апетита, но пък поне като състав е по-сигурен ми се струва- Л карнитин, екстракт от листа на бреза, екстракт от зелен чай и хром. Пие се сутрин и вечер по две капсули. Опаковката за 1 месец струва 20-25 лв в зависимост от аптеката от която го взимаш. за цеулита не вярвам нькякви капсули да помогнат особено, но ако поне откъм килограми редуцира ще бъде екстра. Имам познати които са много доволни, аптекарки по професия, затова и аз реших да пробвам. Ще видим  Peace

А тренираш ли? Щото с тоя карнитин май ще трябва тренировка Thinking Ще чакам отзиви и успех  bouquet
Виж целия пост
# 3
то и без ел карнитин си трябва тренировка Simple Smile
Виж целия пост
# 4
то и без ел карнитин си трябва тренировка Simple Smile

Е да де, аз си тренирам ама така май ще трябва всеки ден newsm78 Защото знам, че ел карнитина няма смисъл без тренировка Thinking
Виж целия пост
# 5
то и без ел карнитин си трябва тренировка Simple Smile

Е да де, аз си тренирам ама така май ще трябва всеки ден newsm78 Защото знам, че ел карнитина няма смисъл без тренировка Thinking

така е, няма
той се приема преди тенировка или активно движение
Виж целия пост
# 6
И кой е производителят на това чудо? И в сайта не пише, което е много съмнително.
Виж целия пост
# 7
И кой е производителят на това чудо? И в сайта не пише, което е много съмнително.

Хм Thinking Пише, че официалните дистрибутори са Либра и Стинг. Ама за производител незнам...
Виж целия пост
# 8
Сега започнах със Захир, доколкото съм чувала трябва да се пие поне месец. След китайските капсули не мога да кажа, че чак толкова драстично подтиска апетита, но пък поне като състав е по-сигурен ми се струва- Л карнитин, екстракт от листа на бреза, екстракт от зелен чай и хром. Пие се сутрин и вечер по две капсули. Опаковката за 1 месец струва 20-25 лв в зависимост от аптеката от която го взимаш. за цеулита не вярвам нькякви капсули да помогнат особено, но ако поне откъм килограми редуцира ще бъде екстра. Имам познати които са много доволни, аптекарки по професия, затова и аз реших да пробвам. Ще видим  Peace

А тренираш ли? Щото с тоя карнитин май ще трябва тренировка Thinking Ще чакам отзиви и успех  bouquet

Правя упражненията на Сидни Крауфорд, по-често кратката 10 минутна версия защото не ми остава достатъчно време за дългата, но определено гледам да има движение. bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия