Проблеми със съня в собственото си легло

  • 434
  • 7
Здравейте, мили мами, синът ми е на почти 11 м. и преди около месец започна да се събужда по различно време през нощта и след това иска при нас на спалнята, а не в собственото си легло, като го сложа да си ляга започва да плаче , незнам глези ли се или от нещо се страхува. Моля  майките, които са имали подобен проблем да споделят как са го  решили, защото това положение ме изнервя, страдам от безсъние, незнам до кога ще издържа. Малкото ми мишленце на 40 дни се отказа сам от нощното хранене и спеше по цяла вечер, а сега вече като поотрасна започна прави мурафети. Дайте ми съвет, моля Ви!!! Благодаря Ви предварително!!!   
Виж целия пост
# 1
Съветът ми е един-гушкай си детето!
Виж целия пост
# 2
И ние така спим.
Ще следя темата Peace
Виж целия пост
# 3
И моят син е същия.Вечер заспива на нашата спалня.Местя го в креватчето му след като заспи дълбоко,но събуди ли се по някое време и разбере,че е там веднага става с рев и протяга към нас ръце.Взема ли го при нас заспива моментално все едно не се е будил. Confused
Виж целия пост
# 4
Така сме от 1г и 2 м та досега.Примирих се вече.
Виж целия пост
# 5
гушкахме се до година и половина. След това му опънах преносимата кошара и той се влюби в нея. Преди не искаше да я погледне и пищеше само като я види. Сега обаче може да си влиза и излиза през отвора, а явно това го дразни в другото креватче. Направо не мога да повярвам че вече си заспива сам в собствено легло. Сутрин като се събуди и пропълзява при мен и се почва едно галене, гушене и цюлюване. Голям кеф. На моменти ми липсва даже...
Виж целия пост
# 6
Споко, моят син е на 6 години и още идва да спи при нас. Няма отучване Tired  Чудя се, дребният като порастне,  и той ако започне да идва при нас, направо им преотстъпвам спалнята и  се заселвам в детската.
Виж целия пост
# 7
Вики заспива в неговото си легло но понякога иска да е при нас и да се поглезоти Grinning
При вас може и да е от зъбоникнене, време ви е вече май и когато детенце не се чувства добре иска повече внимание.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия