Помощ-3D ехограф в София...

  • 1 684
  • 8
Налага ми се спешно да дойда в София на преглед на 3D ехограф, защато имам проблем.....
Моля ви, да ми дадете координати на лекари преглеждащи на такъв апарат-предполагам се правят и записи на касета...

Нарочно пуснах темата тук, а не в здравен справочник т. к. тук влизат повече мами, а аз съм доста притеснена....но ако модераторите решат да я преместят.....
Виж целия пост
# 1
Знам, че има в болница "Св.Лазар", но е много скъпо. Също има и в "Света София" ("Тина Киркова"). Знам и за МЦ "Фемина". Чувала съм и за Военна болница, но не съм сигурна.

За съжаление нямам координати, но ще потърся в нета телефони. А ти потърси в търсачката тук, мисля, че ще намериш и телефони, и адреси.
Виж целия пост
# 2
Препоръчвам ти МЦ Фемина .
Ще ти пратя бележка .
Виж целия пост
# 3
Здравей, аз ходя в клиника Мед-Рал в студентски град. Бл. 57 тел. 68 72 27 Там преглеждат д-р Дуковски и д-р Георгиев от МД. Ако искаш звънни и попитай - ще ти обяснят. Цената мисля е 40-45 лв., но не съм сигурна.
Виж целия пост
# 4
тука можеш да намериш подобни теми, отзиви и координати

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=budeshtimaiki&Num … mp;sb=5&part=
Виж целия пост
# 5
прегледът в Св.лазар е 80лв ,аз ходих там защото мислехме че само там има 3Д ехораф ,но сега сам се записала в "фемина" четох тук из форума добри отзиви и доколкото разбрах 1 преглед е 40 лв
Виж целия пост
# 6
Здравей,
Когато бях бременна, ходех на консултация при д-р Дяволов от Майчин дом. В 4 месец като отидох на преглед ме заведе на 12ет. на 3Д ехограф за да види бебто и да ми каже пола. За това ми взе 20лв. както на всеки преглед. Той ми следеше цялата бременност, но вярвам че няма да ти откаже и на теб Simple Smile . Той приема всеки вторник от 17-19 часа, но за да те прегледа на 3Д трябва да се обадиш през деня когато е на работа в болницата. На лични ще ти дам телефона му и дано те приеме. Успех Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви момичета!!!
Много ми помогнахте....
Виж целия пост
# 8
Цитат на: valia77
Налага ми се спешно да дойда в София на преглед на 3D ехограф, защато имам проблем.....
Моля ви, да ми дадете координати на лекари преглеждащи на такъв апарат-предполагам се правят и записи на касета...

Нарочно пуснах темата тук, а не в здравен справочник т. к. тук влизат повече мами, а аз съм доста притеснена....но ако модераторите решат да я преместят.....


В Св.София им дори без плащане мисля, ако си осигурена. Вземи си направление за всеки случай. Ако минеш на училището им за родители няма да плащаш, но трябва да си запишеш ден преди това. Тел. 02/920-20-31, 32, до 38.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия