iRobot - прахосмукачка

  • 22 825
  • 12

http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=195_119&products_id=18648

Натъкнах се на това чудо в get.bg и реших да питам дали някои има такова нещо или е чувал отзиви за него. При нас вкъщи е винаги доста прашно. Дори и след като изчистя, всичко излъскаме с всевъзможни препарати, кърпи, стирки, след 10 минути все едно не е чистено ooooh!  #Cussing out
Или ако сте чували за обезпрашители на въздух, дали няма такива устройства както има овлажнители и обезвлажнители.
Правиха ни презентация на рейнбой и те имаха един малък уред, уж бил обезпрашител, но не го продават отделно, а цената на прахосмукачката им със всички джаджи точно в момента не ми е по джоба.

Или просто да попитам как поддържате домовете си или бършете прах всеки ден  #Crazy
Виж целия пост
# 1
аз също се бях запалила по това нещо. прочетох за него в една от чужбинските теми. ако пуснеш на търсачка в чужбинския форум "скуба" ще ти я намери. явно в щатите доста ги ползват, питай в "американските" теми. Peace
Виж целия пост
# 2
Много ме заинтригува с този робот Simple Smile
поразрових се и намерих едно видео. Ако е същото де ...
http://www.irobot.com/sp.cfm?pageid=122
Виж целия пост
# 3
Същото е. Видеото и аз го гледах и много се навих да си взема от тези дето мият.
Ще го търся от тук да си купя, ако не от чуждо ще си поръчам  Grinning
Виж целия пост
# 4
една приятелка има румба ред. Каза, че е супер за по-ежедневно почистване, но, естествено не за голямо и основно.
Като минус посои, че отделението, където се събира прах не било много "отделено" и вътре трудно се почиствала.
Виж целия пост
# 5
много интересна тема Peace
Виж целия пост
# 6
Моя приятелка има такава румба и не е много доволна от нея - батериите й бързо падали, не почиствала добре в ъглите, трудно се почиствала отвътре и прахът трябвало да се маха на ръка. Ако не се пуска всеки ден и се натрупа повечко прах -  направо изнемогвала.
А иначе почиствала, но не съвсем добре. После трябвало отново да се допочиства.
Това само знам. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Dido4ka купи ли си този робот и какви ти са отзивите? Blush
Виж целия пост
# 8
Повдигам тази архаична тема, защото е линкната в Библиотеката  Peace Аз имам прахосмукачка Roomba на iRobot. Заслужава си парите, умно и работливо "животинче" е. Но ви съветвам да не купувате от гет.бг или български магазини, тъй като тук предлагат стари модели с много голяма надценка. Най-добре да я поръчате от eBay (www.ebay.com), тъй като производителят ай Робът не доставя директно до България. От иБей можете да закупувате и резервни части - четки и филтри.
Виж целия пост
# 9
а твоята румба мие ли?
Виж целия пост
# 10
Здравейте!Навила съм се да си взимам прахосмукачка - робот.Колебая се между мултифункционална 2в1( тази може ида мие) и iRobot Roomba 560. Ако някой има или знае нещо за тези роботи ,моля да сподели и посъветва.
Виж целия пост
# 11
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=268282.100 Има доста мнения, и всичките са положителни...
Виж целия пост
# 12
rionshin ,много Благодаря  smile3525
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия