Бременна булка - моля за съвет!

  • 4 170
  • 32
Здравейте! Имам един въпрос, който малко ме безпокои! На 10 ноември ще се омъжа за моя приятел. Тогава ще бъда в началото на 5 месец. За сега все още нямам коремче и почти не ми личи, че съм бременна. Има ли опасност изведнъж много да ми порастне корема. Знам, че това по принцип е много индивидуално, но все пак кога започва сериозното нарастване? newsm78
В някои магазини ме посъветваха да си потърся рокля седмица преди сватбата, но представете си ако нищо не си харесам. Във Велико Търново все пак избора не е много голям! Аз вече си харесах рокля, която има и допълнителни 4 см на колана за отпускане и ширината на талията се регулира. Продавачката ми каза, че няма да имам проблем, но все пак реших да попитам, защото съм бременна за първи  път. Според вас да я купувам ли роклята или да не бързам! Предварително благодаря!newsm51
Виж целия пост
# 1
Според мен можеш да си я купиш с уговорката да ти я преправят ако се наложи ,макар че смятам че няма да има такова драстично нарастване то не ти остава много до сватбата ,моят корем нарастна доста в 7 месец,но както сама каза това е много индивидуално.ЛЕКА БРЕМЕННОСТ,ЛЕКО РАЖДАНЕ И ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА СВАТБАТА Party
Виж целия пост
# 2
При мен положението беше като при теб.Избирах рокля в 5-я месец,а се жених в 6-я месец.За 2 седмици бях пораснала изведнъж и доста,но роклята ми се регулираше отзад с връзки.Честито и късмет при избора.
Виж целия пост
# 3
И аз мисля, че няма да порастнеш кой знае колко, но все пак си направи уговорка в магазина да реагират, ако роклята не ти е толкова удобна тогава. Все пак е твоя ден, твоята рокля, бременна си и трябва да са готови да ти угодят всякак Wink

Лека бременност! Simple Smile
Виж целия пост
# 4
аз когато се омъжвах бях в 8-мия месец роклята ми беше поръчка по видими причини.не мисля че толкова ще порастнес но все пак уговорката не е излишна  Peace
Виж целия пост
# 5
Не мисля, че ще пораснеш кой знае колко. А щом се регулира и има за отпускане, няма за какво да се притесняваш.
Виж целия пост
# 6
Не се притеснявай, за 1 месец няма да наедрееш кой знае колко. И  аз се омъжвах бременна в 5 месец и пробвах роклята си месец, даже и повече по-рано и после не съм имала проблеми.
Хубава сватба ти желая!
Виж целия пост
# 7
Не мисля, че ще пораснеш кой знае колко. А щом се регулира и има за отпускане, няма за какво да се притесняваш.

 Peace
Весело изкарване! Hug
Виж целия пост
# 8
Не мисля, че в началото на 5-ми месец ще бъдеш с особено голям корем, за роклята вече са ти отговорили, винаги може да се преправи. Peace
Весело изкарване на сватбата и лека бременност!  bouquet
Виж целия пост
# 9
Здравей и честито!
Аз се жених бременна в 4 месец и си взех роклята седмица преди събитието (щото не беше готова по-рано) Щом още нямаш коремче едва ли ще порасне така че да щръкне - да не е гъба! Все пак дай си малко резерва на роклята или предупреди магазина да могат да ти направят корекция ако се наложи! Пожелавам ти да имаш наи-невероятната сватба и да си най-прекрасната и щастлива булка!
Виж целия пост
# 10
Честито и от мен!Аз бях в началото на 5м. на нашага сватба.Имах същите притеснения и затова една седмица преди сватбата(предната събота рано сутринта) отидохме до Асеновград.Избрах си модел,взеха ми мерки и вечерта роклята ми беше готова.Докато чакахме роклята си пазарувахме другите необходими неща за сватбата.
Виж целия пост
# 11
Blagodarq! smile3525
Виж целия пост
# 12
Аз си купих моята в четвъртия, а се ожених в петия. Наистина ми беше пораснал корема,  но роклята пак ми ставаше. Можеш да я вдигнеш малко по нагоре, ако надолу се разширява.
Виж целия пост
# 13
еее браво, и аз така сега съм в началото на четвъртия и след месец ни е сватбата. Мисля си, че няма толкова да е порастнал корема след една седмица мисля да ходя за рокля.  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 14
И аз не мисля, че за един месец ще пораснеш толкова. Аз придобих коремче чак в 6-тия месец. Дотогава абсолютно всички дрехи ми ставаха. Корема ми се увеличи много чак в 9-тия месец.
Не се притеснявай, весело изкарване и лека бременност!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия