Зимна кукленска количка - от къде?

  • 994
  • 12
Наближава ни рожденния ден и това е най- желания подарък засега Grinning
Гледах в сайта на Хиполенд, има една, но няма цена. Аааа, да уточня Naughty Трябва да е с чупеща се ръкохватка- иначе няма да я погледне моята претенция ooooh!
Виж целия пост
# 1
Ето тук има няколко предложения http://igrachko.elect-bg.com/Igrachki_3_zaKukli.htm Виждала съм много хубави колички в магазин за играчки Марсел който се намира на Мария Луиза горе долу срещу паспортното бюро цените също бяха около 60-70 лв.
Виж целия пост
# 2
 В МАРСЕЛ-ите, Марго! В МАРСЕЛ-ите Wink Hug
Виж целия пост
# 3
Ето тук има няколко предложения http://igrachko.elect-bg.com/Igrachki_3_zaKukli.htm Виждала съм много хубави колички в магазин за играчки Марсел който се намира на Мария Луиза горе долу срещу паспортното бюро цените също бяха около 60-70 лв.
И нашата е купена от Марсел, но от този на Ботев - зимна, с чупеща се дръжка. Имаше избор на размери, май три големини бяха, в зависимост от годините на детенце. Тъй като ние бяхме тогава само на 1,5 години, купих най-малката, но ще си я ползва поне до около 4-5 години като гледам. И цената е според размера, там някъде бяха - 60-70 лв.
Хайде успехи с покупката!
Виж целия пост
# 4
Тенкю Wink на всички, еле па на Руска Laughing
Виж целия пост
# 5
и нашата е от марсел и гледам вече че почнаха да изчезват там има с чупеща дръжка . Peace
Виж целия пост
# 6
Нашата е от София Прес, по-точно от магазина на Феликс Тойс там. Беше пак за същите пари, т.е. 60-70лв. Има зимен и летен кош, дръжката се чупи, има чанта към нея.....абе, като истинска си е, даже беба се побираше чудесно до скоро там. Mr. Green

Ето я нашата:


Виж целия пост
# 7
Е, те тая се търси! Като от снимката на Гита Ог.
Сега остава да ми обясните като на малоууумна newsm78 къде точно е Феликс тойс на София прес...???
Виж целия пост
# 8
Е, те тая се търси! Като от снимката на Гита Ог.
Сега остава да ми обясните като на малоууумна newsm78 къде точно е Феликс тойс на София прес...???


Той май е най-голямия магазин там. Като фирма се води "Мис 69". Там продават и обувките на Сандик, Барби, Бенетон. Като влезнеш в паркинга на София Прес се пада най-вдясно от магазините, които са на стълбичките, преди чупката на сградата. Ама го обясних.....
Виж целия пост
# 9
Е, те тая се търси! Като от снимката на Гита Ог.
Сега остава да ми обясните като на малоууумна newsm78 къде точно е Феликс тойс на София прес...???
Склада на Феликс тойс и  "Мис 69" се намират в Казичене. Феликс тойс е само за играчки,а "Мис 69" предлагат обувки,чехли ,маратонки.Дори наскоро откриха Оutlet за детски обувки.
Виж целия пост
# 10
Е, те тая се търси! Като от снимката на Гита Ог.
Сега остава да ми обясните като на малоууумна newsm78 къде точно е Феликс тойс на София прес...???
Склада на Феликс тойс и  "Мис 69" се намират в Казичене. Феликс тойс е само за играчки,а "Мис 69" предлагат обувки,чехли ,маратонки.Дори наскоро откриха Оutlet за детски обувки.

Все един и същи е магазина в София Прес. Отделно, че те зареждат Хиполенд, та и там може да има. В Казичене адреса е:
Индустриална зона, Офис-център  "Феликс тойс" ООД, ул. "Трети март" №5
Виж целия пост
# 11
Много редовен клиент съм на складовете в казичене/почти всяка седмица /.Всички обувки са ни оттам на Барби.Старите колекции/стига да има номера/ги продават на много нормални цениИ ние имаме същата количка ,но розова.Склада в Казичене работи с клиенти на дребно мисля само петък следобяд и събота до 2 часа.
Виж целия пост
# 12
Склада в Казичене работи с клиенти на дребно мисля само петък следобяд и събота до 2 часа.
Да склада за обувки работи само петък и събота от 10-14 с клиенти на дребно.Този за играчките работи всеки ден с клиенти на дребно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия