хвърчаща коса

  • 1 006
  • 12
 от известно време си изправям косата сама вкъщи с помощта на сешоар и преса. До тук добре-справям се ,но защо неможе да стои гладка както ми я правят във  фризйорския салон, а става една мека и перушинеста Sad Какво слагат във фр.салон-кристали или нещо по-специално? Моля споделете мнения
Виж целия пост
# 1
Ако е филирана,много хвър4и,но най-зависи от сешуара и степента на изпи4ане на косата.Ако не ти е професионален,няма как да постигнеш резултат като в салона,продуктите не са 4ак толкова от зна4ение.Това го знам,защото най-добрата ми приятелка има салон и много пъти като ме е изправяла не е слагала нищо,само яко дърпане с 4етка и това е!Става перфектно!Но пак казвам 4е зависи от сешуара,трябва задължително да има йонизиращ ефект,за да се постигне "ефекта на балсама" Peace
Виж целия пост
# 2
  bouquetза отговора,поняког ами се получава,понякога не,може би недърпам толкова силно-сешоара ми е силничък,но незнам дали йонизира ( така ли го беше написала) Embarassed
Виж целия пост
# 3
аз като се изправя и я връзвам с ластичка за около 30 мин до 1 час.така косъмчетата се слепват и не хвърчи толкоз,пробвай при мен има ефект!
Виж целия пост
# 4
аз като се изправя и я връзвам с ластичка за около 30 мин до 1 час.така косъмчетата се слепват и не хвърчи толкоз,пробвай при мен има ефект!
Не се ли пречупва на мястото, където е вързана с ластика?
Виж целия пост
# 5
И аз имах същия проблем и си купих изглаждащ и изправящ флуид, устойчив на висока температура. Ползва се при изправяне с преса и най-вече сешуар. Страшно съм доволна, хем предпазва косата ми, хем имам чудесно оформена прическа. Освен това, ползвам кристали за коса с антистатичен ефект, чудесни са.  Peace
Виж целия пост
# 6
И аз имах същия проблем и си купих изглаждащ и изправящ флуид, устойчив на висока температура. Ползва се при изправяне с преса и най-вече сешуар. Страшно съм доволна, хем предпазва косата ми, хем имам чудесно оформена прическа. Освен това, ползвам кристали за коса с антистатичен ефект, чудесни са.  Peace

Какъв е този флуид? Че имам и аз такъв проблем с хвърчащата коса
Виж целия пост
# 7
Пробвай с кристали Peace
Виж целия пост
# 8
И аз имах същия проблем и си купих изглаждащ и изправящ флуид, устойчив на висока температура. Ползва се при изправяне с преса и най-вече сешуар. Страшно съм доволна, хем предпазва косата ми, хем имам чудесно оформена прическа. Освен това, ползвам кристали за коса с антистатичен ефект, чудесни са.  Peace

Какъв е този флуид? Че имам и аз такъв проблем с хвърчащата коса
Флуидат е на Lisap -Italy, казва се Unisystem.Купувам го от фризьорката си, до колкото знам, няма го по магазините, професионален е. Аз се родих откакто го ползвам.  Peace
Виж целия пост
# 9
Найели, Благодаря за инфото  Hug
При следващото посещение при фризьорката ми ще попитам
Виж целия пост
# 10
Кристали Peace
Виж целия пост
# 11
Нанасяй течни кристали само в краищата на косата
Виж целия пост
# 12
Флуидът е на Lisap -Italy, казва се Unisystem.Ако става въпрос за серията с отровно жълто-зелен цвят,аз съм супер доволна.Изкодоших моята фризьорка да каже откъде зареждат в салона.Преди месец същата козметика я срещнах в непретенциозно тъпкано с масова козметика магазинче.Търсете я
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия