Откога стягащ крем против бръчки?

  • 14 373
  • 70
На 26 години съм и забелязвам появата на бръчици около очите и тук там . Рано ли е да започна с кремчета против бръчки?
Виж целия пост
# 1
Първо пробвай с кремове против първи бръчки - мисля, че Виши и Авен имат такива.
Виж целия пост
# 2
Какво е клевоме?
Виж целия пост
# 3
Вероятно става дума за "кремове" Grinning.
Виж целия пост
# 4
Поправих се.
Виж целия пост
# 5
Пробвай първоначално с по-леки кремове, за над 25 год. Има много най-различни марки навсякъде. Първо ако може пробвай тестер.
Виж целия пост
# 6
Зависи каква ти е кожата. Колкото по-суха, толкова по-рано.
Виж целия пост
# 7
Кожата ми е доста мазна и се притеснявам дали кремовете против бръчки няма да я направят по-такава
Виж целия пост
# 8
Аз съм на 37-почти и още не съм използвала противобръчков с лифтинков ефект-само хидратиращи.Не си хранене кожата с храна която не е за нея има време кога да пуснете тежката артилерия. Laughing
Виж целия пост
# 9
В момента съм на Л'Ореал Happy Derm-хидратиращ. Значи е достатъчен?
Виж целия пост
# 10
Ако имаш финасова възможност си вземи някое кремче от медицинската козметика-Юсерин,Ла рош ,Виши-няма да съжаляваш и хидратацията ти ще е сигурна,а тя е най важна за добре поддържаната кожа. Peace
Виж целия пост
# 11
В момента съм на Л'Ореал Happy Derm-хидратиращ. Значи е достатъчен?
Аз съм на 25 и ползвам само хидратиращ крем. Мисля, че на този етап е достатъчно.
Виж целия пост
# 12
Авен имат много добри  хидратиращи кремчета.Козметиката им е лака и приятна.
Вземи си един хидратиращ крем и един за околоочния контур.
Според мен е рано още да ползваш кремове от тежката артилерия  както са се изразили по-горе. Flutter
Виж целия пост
# 13
Добро хидратиране-според мен е достатъчно,щом и кожата ти е мазна и няма следи от бръчки-не избързвай.Ти ще си решиш де... Peace
Виж целия пост
# 14
В момента съм на Л'Ореал Happy Derm-хидратиращ. Значи е достатъчен?

Този крем е един от малкото, които не ми запушват порите. Peace Хубав матиращ и хидратиращ  крем под 30 лв. е този на Boreade. На La Roch и Eucerin са супер, но са и по-скъпи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия