миризма в гардероб

  • 6 482
  • 8
как може да се премахне неприятна миризма в гардероб?мислех си за ароматизатор ,но ме притеснява това ,че и дрехите ще поемат ароматът му.
Виж целия пост
# 1
с една дюля и ще се оправи миризмата в гардероба ти........то където и да сложиш дюля ухае тоолкова приятно. Пробвай. Peace
Виж целия пост
# 2
благодаря.Мисля да сложа не само една и дано се получи.
Виж целия пост
# 3
дано, дано... Peace Hug
Виж целия пост
# 4
По-добре да установиш кой е източникът на неприятната миризма и да се справиш с него. Само с ароматизатори и обезмирисители няма да стане. Изпразни гардероба и го разгледай хубаво отвън и отвътре - може някъде да има мухъл, плесен, някое заровено съкровище /например кокалче/, които да изпускат миризмата.
Виж целия пост
# 5
Абсолютно съгласна с горното.

Аз слагам изсушен босилек, по-свежа миризма не познавам. Peace
Виж целия пост
# 6
всъщност гардеробът е изпразнен ,защото сега се нанасяме ,но решихме да го оставим ,защото е вграден.А миризмата според мен е от това ,че все пак не е нов и дълго време преди да купим апартамента е бил пълен с друг багаж.
Виж целия пост
# 7
Хубаво почистване и проветряване + няколко пъти опушване с ароматни пръчици отвътре.
Виж целия пост
# 8
Ако гардеробът е добре почистен, но миризма все пак си има, значи има сериозна причина- мухъл или някакви гнилостни процеси в дървесината или по стените около него. Вижте добре за течове от тавана и го мини профилактично с белина!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия