Обувки от магазин Mariquita-има ли отзиви?

  • 2 775
  • 14
Харесах един обувки от този магазин за сина ми ,но искам да чуя/прочета първо вашите мнения.качествени ли са,издръжливи ли са и отговаря ли цената на качеството.
Виж целия пост
# 1
Аз всякакви дрехи, чорпогащи,шапки с шалчета и ръкавички съм вземала и съм много доволна, но обувки не съм, защото си имам любими марки за малката и купувам само тях.Една приятелка по-миналата зима бе взела ботушки и каза,че е много доволна - топлели и не пропускали!
Виж целия пост
# 2
Коя е твоята любима марка обувки за дъщеря ти?
Виж целия пост
# 3
Primigi  и Naturino
Виж целия пост
# 4
Аз съм купувала обувки от магазина на Марикита, и се оказаха здрави. Но и на мен са ми фаворит Primigi   и   Naturino.
Виж целия пост
# 5
Купувала съм и съм доволна.
Виж целия пост
# 6
Летните ни бяха такива ,много съм доволна  Peace
Виж целия пост
# 7
Ще ми помогнете ли - къде магазини на Naturino  София?
Благодаря!
Виж целия пост
# 8
Naturino продават в ЦУМ на третия етаж в Schuhkids, но някой ми каза че вече нямало да внасят.Провери все пак.
Виж целия пост
# 9
Naturino продават в ЦУМ на третия етаж в Schuhkids, но някой ми каза че вече нямало да внасят.Провери все пак.

Благодаря ти! И те потвърдиха ,че няма да ги внасят повече.
Имат няколко останали модела от миналата година и това е.
Чакали новата лятна колекция на Primigi, Laura Biagiotti ...
Аз обаче звъннах и в Италия директно  на Натурино да питам.  Mr. Green
Дадоха ми някакво име на българска фирма вносител "Авангард 2003" .
Нищо не успях да открия за нея и се почти отказвам.
Виж целия пост
# 10
Момичета а Mariquita имат ли друг магазин освен този на Черни връх че там ми е много неудобно.
Виж целия пост
# 11
Момичета а Mariquita имат ли друг магазин освен този на Черни връх че там ми е много неудобно.

На ул.Шишман в центъра, а някъде гледах предстоящо откриване в някакъв МОЛ в Младост!
На ул.Шишман се пада отляво,ако вървиш в посока Народно събрание, преди пресечката с ул.Славянска! 
Виж целия пост
# 12
и по нета  Mr. Greenаз така поръчам ,имаме от зимата ботушки за каката и сме много доволни Peace
Виж целия пост
# 13
и по нета  Mr. Greenаз така поръчам ,имаме от зимата ботушки за каката и сме много доволни Peace

 Peace бързо и лесно!!!
Виж целия пост
# 14
Аз взех буйки от тях,но на второто обуване ципчето отказа и се развали,но дрешките не са мръднали и съм много доволна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия