Акушер - гинеколог в Горна Оряховица

  • 4 484
  • 6
Здравейте, предстои ми най-хубавото нещо в живота на всеки човек и естествено съм притеснена/ малко/ защото ще раждам в друг град - Горна Оряховица. Та въпроса ми е до всички вас, майчета, които можете да изкажете мнение за родилното отделение, тъй като не намерих много информация. Споделете от опит - или от познати.
Предварително ви благодаря!
Виж целия пост
# 1
аз живея в Горна Оряховица,и имам момченце на 1 годинка,бременоста ми следеше др.Калчева,а когато настъпи моментът да раждам бях при др.Косев.Всички познати казваха,че той е най добрият лекар за израждане,дори някой му плащат за да ги изражда той.Аз също се чудих дали да не платим да присъства на раждането,но се отказахме.Но на самото раждане се оказа той на смяна и извадих късмет.
Виж целия пост
# 2
И аз съм очарована от д- р Косев, препоръчвам го!!! Дано пазя телефона му, ако потрябва.
Виж целия пост
# 3
И аз раждах при д-р Косев и съм много доволна от него. Ако ти потрябва номера му ще ти го дам.
Спокойна бременност, леко раждане и прекрасно бебче ти пожелавам!!
Виж целия пост
# 4
Благодаря много на всичко ви! Hug
Аз се колебая м/у него и д-р Сотиров.
Дайте ми телефон на д-р Косев, бих искала да се срещна с него и ако имате инфо къде му е кабинета.
Виж целия пост
# 5
Тeлефонът на др.Косев е0888844046,но го имам от около 2 години.А за др.Сотиров съм чувала,че бил много груб.
Виж целия пост
# 6
Поли, мерси, още утре ще му се обадя и ще пиша после.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия