анелия?

  • 19 149
  • 306
харесвате ли анелия/поп фолк певицата-за по недосетливите/?аз лично преди извесно време хич не я харесвах,ама сега направо ми е любимка:)такива песни прави,че направо я слушам постоянно.харесва ми стила и,някак си е доста стилена и не  е претрупана.абе супер е!!!     http://vbox7.com/play:69dd07ff
Виж целия пост
# 1
Много я харесвам.И като певица,и като жена.А тая последната песничка я свалих преди няколко дни и постоянно я слушам.
Виж целия пост
# 2
Мбла.
Виж целия пост
# 3
не може да се отрече, че има по-различен стил , от останалите поп-фолк певачки...чак да ми харесва newsm78 - не ми...даже в началото , на първите клипове , се чудех дали не е травестит... Blush
ама е по-добра от доста останали, от тоя жанр...
Виж целия пост
# 4
Анелия чия?
Георгиева, Петрова, Иванова?
Аз Анелии много познавам как да гласувам като не знам точно за коя Анелия става въпрос?!
Виж целия пост
# 5
 Sick  Не
Виж целия пост
# 6
Анелия чия?
Георгиева, Петрова, Иванова?
Аз Анелии много познавам как да гласувам като не знам точно за коя Анелия става въпрос?!
hahaha hahaha hahaha
по избор , може би...
Виж целия пост
# 7
Като външност ми харесва, по -скоро е чаровна, симпатична, не е красавица, но ми допада,
но пеенето и   Crazy.... винаги ми е докарвало на цвилене, квичене, ами то едни извивки, едно чудо, въобще не ми харесва  стилът и.
Виж целия пост
# 8
Никак даже.
Виж целия пост
# 9
Анелия чия?
Георгиева, Петрова, Иванова?
Аз Анелии много познавам как да гласувам като не знам точно за коя Анелия става въпрос?!
Харесвах Анелия Раленкова. bowuu
Виж целия пост
# 10
Не.
Виж целия пост
# 11
Стилена е, верно.
Виж целия пост
# 12
Като визия много ми харесва, но не слушам такъв стил музика
Виж целия пост
# 13
И на мен ми прилича на травестит  Sick
Виж целия пост
# 14
Да, много!  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия