Имам един въпрос за кухня майка

  • 1 936
  • 16
Здравейте, понеже родителите ми скоро отвориха частна детска градина и търсят от някъде кухня майка от, която да купуват храната, градината се намира в Люлин 2, ако някой може да ми каже някаква кухня майка, която да ни доставя храната ще съм ви много благодарен, извинявам се ако съм предизвикал някакво неудобство
Виж целия пост
# 1
По- скоро трябва да проучиш детските ясли и кухни в района,
особено частните такива....
Виж целия пост
# 2
Ми в райони ни сме проверили всичко и всички те излизат с някакво оправдание, че зависи от общината и от всякъде ни отрязват ако знаете от някъде другаде друг район
Виж целия пост
# 3
Е, какво очакваш? Естествено, че няма да те приемат с отворени обятия, защото си им конкурент.
А общинските ясли и кухни се финансират в сериозна степен от общината. Не очаквай да постъпят по друг начин.
Виж целия пост
# 4
По принцип детските кухни се субсидират , за да може да получаваме храната на по-ниски цени. Така че ни мисля, че можета просто като клиент да зареждате от тях. защо не проверите частните такива? Не са толкова скъпи, а и като взимате " на едро" цените сигурно ще са по-ниски  Peace
Виж целия пост
# 5
За "Чудната къщичка" ли става въпрос? Какви ще са Ви цените там-живеем през два блока от там и ме интересува.
Виж целия пост
# 6
Ми и някои частни кухни сме проверявали и те излизат с оправдание, че сме далече или нещо такова и затова се чидя от къде да вземем храна, защото сега вземаме храна от заведение и излиза наистина скъпичко. А иначе става дума точно за "Чудната къщичка", а цените ни са 180 евро или 352 лева на месец като всичко влиза вътре (а това са наистина много неща) всичко ни е ново и е много хубаво може да дойдете да я видите когато пожелаете там хората ще ви обяснят всичко много подробно, а скоро ще ни стане готов и сайтът може и него да разгледате
Виж целия пост
# 7
Не знам кои сте пробвали, има тук майки от квартала (Надежда), които вземат от 2 различни кухни и им доставят без проблем, още повече че става въпрос само за 1 човек.
проверете, питай даже тук във форума за частни кухни  Peace

Другото, което се сещам като вариант е, ако ви отказват от държавната и имате малко деца при вас, да накарате родителите да се запишат на кухня, а пък някой от вас (или човек на който ще се плаща за това) да ходи и да взима кухнята на всички тези деца  Peace
Виж целия пост
# 8
Ми ще продължим да търсим благодаря за съветите все пак ако ви изнекне нещо пишете благодаря
Виж целия пост
# 9
А не е ли по-лесно да наемете човек да готви???
и какво знечи далеч, те от частните нали разнасят с коли...в ози и за 1 човек си я карат до вратата храната....

не знам дали сте говорили с тях , но ако не ето им сайта за всеки случай http://www.ozi-food.com/orders.php
Виж целия пост
# 10
Виж тази страхотна е, доставят без проблем а и в Люлин няма техен пункт.Има доста майки от квартала желаещи да се запишат в нея.Ако ти направиш раздавателен пункт удряш БИНГОТО!!!   www.juniormenu.com
Виж целия пост
# 11
Нещо не ми става ясно- отваряте частна кухня и след това се сещате да търсите партньори, с които да работите или да им ставате представители?  newsm78 Странен подход към бизнес начинание. Но по въпроса ти- обиколете частните кухни, но офисите им и разпитайте за условията да им станете представители. Няма начин примерно Джуниор да ви откаже- те непрекъснато търсят нови раздавателни пунктове. А ако са ви малко клиентите, вероятно ще трябва да ходите и вие да си вземате храната от майката.
Кухнята Ози доставя по адрес и не вярвам да имат интерес да правят пункт. Но не пречи да опитате. Разтичайте се и проверете всички. Успех!
Виж целия пост
# 12
Нещо не ми става ясно- отваряте частна кухня и след това се сещате да търсите партньори, с които да работите или да им ставате представители?  newsm78
Не, те не откриват частна кухня, а откриват частна детска градина и я рекламират по този начин. Изобщо не е странно, а доста ... хитро. И безплатно.
Виж целия пост
# 13
Нещо не ми става ясно- отваряте частна кухня и след това се сещате да търсите партньори, с които да работите или да им ставате представители?  newsm78
Не, те не откриват частна кухня, а откриват частна детска градина и я рекламират по този начин. Изобщо не е странно, а доста ... хитро. И безплатно.

Обаче, ако има кой да се върже. Но пък винаги се намират...
Виж целия пост
# 14
Нещо не ми става ясно- отваряте частна кухня и след това се сещате да търсите партньори, с които да работите или да им ставате представители?  newsm78
Не, те не откриват частна кухня, а откриват частна детска градина и я рекламират по този начин. Изобщо не е странно, а доста ... хитро. И безплатно.

Обаче, ако има кой да се върже. Но пък винаги се намират...

Аааа, сега разбрах! Всъщност като прочетох 2-рия постинг с "елате ни вижте колко сме хубави" и после сумата от 180 Евро... и аз се почудих това да не е реклама.  Wink Защото в другия случай - да започваш бизнес и да не ти излиза сметката още от началото и тепърва да питаш и то по интернет в сайт за майки за специализирани отношения...  Rolling Eyes Не можех направо да повярвам, че има такива хора!  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия