Позволявате ли на сляпата любов да ви води?...

  • 1 489
  • 31
Или до колко позволявате водещото в дадени ситуации да е любовта ви, чувствата, емоциите... Например обичния ви човек е заминал само за ден примерно, но все пак ви липсва, искате да му го покажете, бихте ли му пратили някакъв такъв смс или обаждане или мислите, че това е по-скоро лигаво и детско... Или пък знаете, че дадено нещо не е най-разумното, не е най-подходящо, но въпреки всичко го правите за да си доставите удоволствие с любимия човек...
Дали оставяте тези емоции да ви водят или смятате, че не трябва да показваме и даваме такава изява на чувствата си, а да се държим като мъжки момичета в плен на разума ...

Аз да си призная, стане ли дума за любоФ много трудно слушам разума...и разбира се, понякога съжалявам, но следващия път пак старата песен  Crazy
Виж целия пост
# 1


   С мъжът ми в момента сме в различни държави.Изпращането на СМС с текс да му покажа, че го обичам и държа на него, е най-малкото нещо което мога да направя.Както казва той, едно такова изречение му дава сила и го зарежда с оптимизъм.

 Но едва ли, ако бяхме заедно щях да го правя Rolling EyesПонякога ме изнервяше с това, че ми звънеше през 20 мин. да ме чуе.Не е лесно Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Не мисля, че е лигаво да пратя любовен СМС. Но признавам, че вече съм повече разумна, отколкото емоционална.
Виж целия пост
# 3
Определено съм повече емоционална, отколкото разумна.
До такава степен, че често вредя на себе си.
Какво да се прави, любов ли е, всичко давам.
Виж целия пост
# 4
стане ли дума за любоФ много трудно слушам разума...и разбира се, понякога съжалявам, но следващия път пак старата песен  Crazy
Това съм и аз.
Все едно ми пада пердето.Не чувам и не виждам нищо.
Мога да пиша смс-и или да се обаждам по телефона до припадък.Понякога ставам досадна.
Виж целия пост
# 5
А при мен по-често надделяват емоциите.Бих искала да е обратното.
Виж целия пост
# 6
Аз доскоро бях изцяло водена от емоциите. Напоследък гледам, че взех да пораствам.  Grinning
Хубаво е човек да е чувствителен, а не "студена лимонада". Обратната страна на емоционалността е, че ставаш твърде уязвима.
Виж целия пост
# 7
Все едно ми пада пердето.Не чувам и не виждам нищо.
Мога да пиша смс-и или да се обаждам по телефона до припадък.Понякога ставам досадна.

От едно тесто сме явно  Blush До скоро си мислех, че съм единствена такава, която не може да сдържа нищо в себе си.
Виж целия пост
# 8
Емоционална, но и разумна...
Виж целия пост
# 9


   С мъжът ми в момента сме в различни държави.Изпращането на СМС с текс да му покажа, че го обичам и държа на него, е най-малкото нещо което мога да направя.Както казва той, едно такова изречение му дава сила и го зарежда с оптимизъм.
Peace
И аз съм така. За него не знам дали го зарежда със сила, но мен - определено! Едно съобщение сутрин рано преди работа ми действа страхотно! Усмихвам се още от сутринта.
Мисля, че точно тия малки нещица са най-важните в една връзка Peace
Виж целия пост
# 10
Вече не си позволявам да си губя разсъдъка по някого. Твърде много отговорности имам за да хукна след някого както правех едно време.

Да допълня: Смс-и, телефонни обаждания и пр. романтични нещица - да. Но вече съм станала по-корава, по-недоверчива, по- ... и аз не знам каква.
Виж целия пост
# 11
Все едно ми пада пердето.Не чувам и не виждам нищо.
Мога да пиша смс-и или да се обаждам по телефона до припадък.Понякога ставам досадна.

От едно тесто сме явно  Blush До скоро си мислех, че съм единствена такава, която не може да сдържа нищо в себе си.
Рак?
Виж целия пост
# 12
"Купи хляб, бира, пържоли"
е съвременното "Обичам те".
Виж целия пост
# 13
Козирог или коза по ще ми прилича, ако кажа... ама не е до зодията, защото имам приятелка рак, която е пълен мой антипод...
Виж целия пост
# 14
Емоционална, но и разумна...

И аз в тия...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия