Пътуване за Австрия през Италия, Швейцария, Франция, Белгия - маршрут, идеи

  • 4 651
  • 10
Замислила съм една новогодишна изненада за любимия, а именно: ски в Австрия, но тъй като ще бъдем с кола и без малката, много ми се иска да пообиколим преди да стигнем там.
И имам нужда от вашата помощ  Praynig
Искам да знам къде и какво не трябва да пропускаме да видим. Идеи за маршрут според местенцата.
Столиците - ясно, ще ги видим, но ми се иска да минем и през китни селца, да усетя духа..., спокойствито.
Единственото, което до сега съм организирала е среща в Белгия с негов стар приятел, с когото не са се виждали 15г.
За другото ви моля за помощ!
Виж целия пост
# 1
Колко време предвиждаш? БАя пътешествие ми се струва  Thinking
Виж целия пост
# 2
Две седмици, от които едната предвиждам да мине в пътуване, а втората само на едно място, някъде в Тирол.
Виж целия пост
# 3
На мен ми е доста объркано, като пътуваш до Австрия, все пак не се минава през Белгия  Blush
Може би искаш Европейско пътуване с последна спирка в Австрия...
Виж целия пост
# 4
Да, всъщност,  точно нещо такова искам. Ама май много искам  Sick
Виж целия пост
# 5
До кой град в Белгия трябва да стигнете, Ив?
И къде в Австрия да се установите после?
Дай подробности, за да се опитаме да помогнем.
Виж целия пост
# 6
Горе-долу ми се оформя някакъв маршрут, който най-грубо виждам така : София-Будапеща-Виена - Нюрнберг-Франкфурт-Лиеж -  Брюксел - Антверпен - Страсбург - Базел - Лихтенщайн или Цюрих - и крайната точка околностите на Инсбрук, където ще скиорстваме една седмица /следя темата за ските  Wink/.
След това директно прибиране през Загреб и Белград.
Задължителните нощувки по пътя ги виждам в Будапеща, във Виена, в Антверпен.  Идея нямам къде точно би било добре да са другите нощувки по пътя, какви са забележителностите и т.н..
Не си представям също и по колко нощувки са достатъчни за едно място.
Мисля си, че на Виена ще и трябват две, на пример.В Антверпен имаме приятел, предполагам, че и той ще настоява да останем два дни.... Май става малко една седмица по този маршрут до Инсбрук  newsm78
Какво мислите?
 
Виж целия пост
# 7
Можеш да нанесеш въпросните градове в този сайт. Така ще се ориентираш колко време и километри ще коства пътуването, а от разстоянието между отделните точки да прецениш, къде да се нощува.
Виж целия пост
# 8
От 3 години подред с мъжа ми пътуваме този мар6рут Антверпен - София и обратно. 2100км в едната посока
Минавали сме го екстремно за 2 дни 1 но6тувка във Виена, пада се някъде по средата. Доста е уморително,а и на вас не ви е това целта, до колкото разбирам...
Тази година бяхме ве4е с бебока, и затова по-бавно и с пове4е по4ивки.Но6туваме предимно в Етап хотелите, където има по пътя ..

На6ето пътуване мина така,
1ви ден София - Сзегед - 600 - 700 км. Намира се в Унгария, на границата със Сърбия
2ри ден Сзегед - Виена пак горе долу толкова км. Подминахме и не сме спирали в Будапе6та, за6тото сме я разглеждали предни пъти.. Но6тувка в Етап Виена
3ти ден по4ивка и разходка из Виена- не е достатъ4ен 1 ден за да се види вси4ко, о6те пове4е с бебе на 1г, но ние сме доволни. Пак 6те отидем ..
4ти ден Виена Агсбург - Германия Но6тувка Етап Агсбург
5ти ден Агсбург - Антверпен Но6тувка у дома  Mr. Green       

Вие може да замените Сзегет с Будапе6та и да останете там един , два дена. И там сме отсядали в Етап...
Виж целия пост
# 9
Verdat, сайтът е великолепен, свърши ми страхотна работа по планирането, даже и още идейки ми дойдоха. И за нощувките е супер полезен, тоже  Hug
Maria, много ти благодаря  Hug Етап хотелите май ще ми свършат чудесна работа!
Като направя резервациите ще пиша къде, кога, колко, та да ме светнете кои места и забележителности да не пропускаме!
Виж целия пост
# 10
 Sick Развали ми се изненадата #Cussing out Бъзнах леко съкровището : колко ми се е допътувало по на длъж и на шир и т.н., а на него ....? И той :" Аааа, сред зима.... дето се стъмва в 16,00ч.... и да карам по цял ден в снеговете...., нееее!!! Една седмица ски и толкоз, друго, ако си замислила - напролет!"  Crossing Arms
И така, много гадноооо ! Май са ми станали тъпи и необмислени изненадите  Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия