Дамски обувки ''БРАЙТ"

  • 1 276
  • 10
От седмица разглеждам сайта на фирмата,харесах си даже и два чифта ботушки.Днес реших да пусна поръчката си по нета,но моя мъж ме разубеждава да не рискувам.Та питането ми е към дамите които вече са носили техни обувки .Моля за съвет! Simple Smile
Виж целия пост
# 1
и аз честичко им ги разглеждам обувките - абонирама съм и получавам новите модели на ел.поща. обаче, не се осмелявам да купя обувки на сляпо без да съм ги пробвала. защо не се разходиш по магазините? може и по-хубави да намериш.
всъщност, кои си избра?
Виж целия пост
# 2
Ако си в София, по-добре погледни моделите им "наживо" в магазините. Peace
Виж целия пост
# 3
виждала съм модели от сайта в един магазин на графа, първите след пазара в ляво, посока Славейков, но сигурно има и на други места. Цените бяха същите като в сайта.
Виж целия пост
# 4
виждала съм модели от сайта в един магазин на графа, първите след пазара в ляво, посока Славейков, но сигурно има и на други места. Цените бяха същите като в сайта.

 newsm10 И аз за там говоря.
Виж целия пост
# 5
и аз честичко им ги разглеждам обувките - абонирама съм и получавам новите модели на ел.поща. обаче, не се осмелявам да купя обувки на сляпо без да съм ги пробвала. защо не се разходиш по магазините? може и по-хубави да намериш.
всъщност, кои си избра?
ето тези http://www.shoes-bg.com/files/original_1191570356_101.JPG
Извинявам се за закъснението но досега се самоубочавах как да поставям линкове в отговора си  Laughing
Виж целия пост
# 6
На тези също съм хвърлила окоhttp://www.shoes-bg.com/files/original_1191230654_618.JPG Mr. Green
Виж целия пост
# 7
виждала съм модели от сайта в един магазин на графа, първите след пазара в ляво, посока Славейков, но сигурно има и на други места. Цените бяха същите като в сайта.
Благодаря за информацията.Може би ще отида до магазина им ,но си мисля че там едва ли ще ги има тези модели които съм си харесала. Thinking.
Още се надявам да се включи някой който си е купувал от тази фирма Praynig
Виж целия пост
# 8
Аз съм си пазарувала от този сайт.Няма нищо измамно, обаждат ти се след поръчката, за да я потвърдиш и после ти пращат. Плаща се в момента на доставката. Аз съм доволна
Виж целия пост
# 9
И аз съм много доволна - имам общо 10 тина чифта обувки и ботуши от там. Момичетата са много мили и даже ги карам да ми мерят стелките или да ги сравняват като номер с други модели Simple Smile
Даже в момента си чакам едни ботушки Hug
Виж целия пост
# 10
И аз съм си харесала разни нещица оттам,но с моите дебели крака не смея да купувам без да меря Tired
Май ще отскоча до магазина за който казвате Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия